Інституційний репозиторій

Автор: Intercom от 28-10-2016, 09:06, переглянуло: 779

 

 

Інституційний репозиторій

 

ТРИВАЄ РОБОТА ЗІ СТВОРЕННЯ РЕПОЗИТОРІЮ

 

   Репозиторій Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва (eKhNАUIR) – це інституційний репозиторій (електронний архів), що забезпечує накопичення, систематизацію та зберігання в електронному вигляді інтелектуальних продуктів наукового, освітнього та методичного призначення, створених авторами творів, та забезпечує постійний довготривалий безкоштовний відкритий доступ до них через мережу Інтернет.

   Право надавати свої твори до репозиторію університету мають науково-педагогічні працівники університету, у тому числі ті, які працюють за сумісництвом; студенти (за рекомендацією викладачів); аспіранти та докторанти; науковці, офіційно не зареєстровані як співробітники університету, якщо вони є співавторами університетських авторів чи тісно пов’язані з університетом, наприклад, заслужені професори, особи, які мають почесні посади в університеті, випускники університету.

   Мета репозиторію полягає у:

  • сприянні зростанню популярності університету шляхом представлення його наукової продукції у глобальній мережі;
  • збільшенні індексу цитування наукових публікацій працівників, студентів та аспірантів ХНАУ ім. В.В. Докучаєва шляхом забезпечення вільного доступу до них за допомогою Інтернет;
  • сприянні застосуванню результатів досліджень ХНАУ ім. В.В. Докучаєва в науковий обіг.

   До репозиторію можуть бути включені: статті, монографії, підручники, методичні матеріали, тематичні збірки, матеріали конференцій (препринти або постпринти).

 

Формати, що рекомендуються для застосування,

при розміщенні матеріалів

Текст

Adobe PDF, Microsoft Word

pdf, doc

 

Презентація

Microsoft PowerPoint

Ppt

 

Таблиці

Microsoft Excel

Xls

 

Зображення

JPEG, GIF

jpg, gif

 

Аудіо

WAV, МРЗ

Wav, mp3

 

Відео

МРЕG

mpeg, mpg, mpe

 

 

   Публікації, що передаються у репозиторій, забезпечуються заголовками, прізвищами авторів, анотацією (якщо вона є) мовою оригіналу та ключовими словами українською, російською та англійською мовами.

 

   З питань розміщення матеріалів у репозиторії звертатися до кімнати № 6 (І поверх) Фундаментальної бібліотеки.Категорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.