Вийшло з друку видання "Облік у зарубіжних країнах"

Автор: Intercom от 9-03-2017, 10:20, переглянуло: 663

 

Новинка у фонді бібліотеки!

ВИЙШЛО З ДРУКУ ВИДАННЯ «ОБЛІК У ЗАРУБІЖНИХ КРАЇНАХ»

Вийшло з друку видання "Облік у зарубіжних країнах"

   Беленкова М.І. Облік у зарубіжних країнах : навч. посібник / М.І. Беленкова, С.І. Василішин / Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В. Докучаєва. – Харків : Вид-во «Діса плюс», 2017. – 224 с.


Дату виникнення світу спроможні встановити лише бухгалтери

С.Є. Лец

   Навчальний посібник підготовлено кандидатом економічних наук, професором М.І. Беленковою та кандидатом економічних наук С.І. Василішиним.

   У посібнику згідно з програмою курсу «Облік у зарубіжних країнах» висвітлено загальні методологічні підходи до побудови бухгалтерського обліку і фінансової звітності у зарубіжних країнах; розглянуто методику обліку та відображення у звітності активів, зобов’язань і власного капіталу, а також основи побудови управлінського обліку господарюючих суб’єктів зарубіжних країн. Значну увагу приділено порівнянню окремих підходів до побудови обліку і звітності у зарубіжних країнах та в Україні.

   Видання призначено для студентів спеціальності «Облік і оподаткування», а також для студентів, фахівців із бухгалтерського обліку, викладачів вищих навчальних закладів, аспірантів і науковців.

Ознайомитися з виданням «Облік у зарубіжних країнах» запрошуємо

до читального залу № 1 та навчального абонементу.Категорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.