Клуб ділового спілкування

Автор: bibliograf от 22-05-2017, 10:38, переглянуло: 809

 

КЛУБ ДІЛОВОГО СПІЛКУВАННЯ "ПРОЕКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ БІБЛІОТЕК – ШЛЯХ У МАЙБУТНЄ"

   19 травня 2017 р. у читальному залі рідкісних і цінних видань Фундаментальної бібліотеки відбулося засідання Клубу ділового спілкування на тему «Проектна діяльність бібліотек», на якому зустрілися фахівці двох провідних книгозбірень Харківського територіального об’єднання – Фундаментальної бібліотеки ХНАУ імені В.В. Докучаєва та Наукової бібліотеки ХНТУСГ імені П. Василенка.

Клуб ділового спілкування
Клуб ділового спілкування

   Щороку за круглим столом бібліотекарі обговорюють нагальні проблеми та обмінюються досвідом роботи. Цього разу під час засідання розглядалося питання проектної діяльності бібліотек ВНЗ. Забезпечення якості бібліотечних послуг та відповідність моделі сучасної бібліотеки вищого навчального закладу – пріоритетний напрям роботи, що відображається у проектній діяльності бібліотеки.

   Бібліотечні проекти являють собою соціальні некомерційні проекти, які сприяють забезпеченню більш повного і якісного доступу користувачів до інформації. Будь-яка інновація у бібліотечній роботі починається з ідеї, реалізувати яку можна завдяки проектній діяльності. Адже це найкоротший шлях до модернізації бібліотеки та професійного зростання бібліотекарів.

   «Участь у проектній діяльності, уміння презентувати бібліотеку, бажання заявити про себе та свій заклад – запорука прискорення перетворень у бібліотеках, їх розвитку та інтеграції у світовий інформаційний простір», – зазначила у своєму виступі директор Фундаментальної бібліотеки С.О. Довгалюк.

   Після ділового спілкування завідувач сектора рідкісних і цінних видань О.Д. Кандаурова представила фахівцям Наукової бібліотеки ХНТУСГ раритетні видання з фонду бібліотеки.

Клуб ділового спілкування
Клуб ділового спілкування

Ірина Жидких, головний бібліографКатегорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.