Молодь читає - Харківщина процвітає!

Автор: bibliograf от 2-10-2017, 14:02, переглянуло: 897

 

ФЛЕШМОБ "МОЛОДЬ ЧИТАЄ ХАРКІВЩИНА ПРОЦВІТАЄ!"

Суспільство, яке читає, є суспільством мислячим,

інтелектуальним та духовним

   28 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, на майданчику біля Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.В. Лисенка пройшла масштабна соціокультурна акція «Молодь читає – Харківщина процвітає!». Мета заходу – об’єднання молоді регіону навколо ідеї культурного та інтелектуального розвитку регіону та підвищення її інтересу до читання. Ініціатором і організатором акції виступила Харківська обласна бібліотека для юнацтва. Усього у флешмобі взяли участь представники 26 вищих навчальних закладів Харківщини. Співробітники Фундаментальної бібліотеки ХНАУ разом зі студентами стали активними учасниками цього заходу.

   Із вітальним словом до присутніх звернулися начальник Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Олег Яцина і головний спеціаліст Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Наталія Сухорукова, які привітали працівників бібліотек зі святом, побажали творчого натхнення і вдячних читачів.

   Під час флешмобу більше 40 студентів нашого вишу одночасно читали вибрані і принесені ними найулюбленіші книги. Об’єднана рада студентського самоврядування підготувала відеопривітання від студентів агроуніверситету з нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек.

Переглянути відеопривітання: 

   Приємним сюрпризом для гостей свята стали виступи харківських творчих і спортивних колективів. Особливо вразив присутніх танець у виконанні членів відомої групи BARSTYLERS, а також вальс від танцювальної групи «Електрон» Харківського національного університету радіоелектроніки.

   «Харків цілком може повернути собі славу читаючої інтелектуальної столиці. Дуже хотілося, щоб Харків заявив про себе на всю Україну. Місце проведення акції теж обрано не випадково – це культовий і багатолюдний центр міста. Цей флешмоб ми проводимо для об’єднання молоді навколо ідеї культурного та інтелектуального розвитку регіону та підвищення її інтересу до читання. А також, щоб продемонструвати, що місце сучасної бібліотеки – саме в центрі важливих для суспільства подій, а її соціальна місія – об’єднувати і надихати на розвиток», – повідомила координатор акції, завідувачка відділу маркетингу Харківської обласної бібліотеки для юнацтва Світлана Бацамут.

   По закінченню соціокультурної акції "Молодь читає - Харківщина процвітає!" усім учасникам вручено подяки від Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

Т. Новіченко, провідний бібліотекар;

І. Жидких, головний бібліограф

Молодь читає - Харківщина процвітає!
Молодь читає - Харківщина процвітає!
Молодь читає - Харківщина процвітає!
Молодь читає - Харківщина процвітає!
Молодь читає - Харківщина процвітає!
Молодь читає - Харківщина процвітає!


Категорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.