Вітаємо професора Д.Г. Тихоненка з 80-річним ювілеєм!

Автор: bibliograf от 30-10-2017, 09:23, переглянуло: 1058

 

 Вітаємо професора Д.Г. Тихоненка з 80-річним ювілеєм!

   Вчений-ґрунтознавець  професор  Дмитро  Григорович  Тихоненко: до 80-річчя від  дня  народження :  біобібліогр.  покажч.  / уклад.:  О.Д.  Кандаурова, І.П. Жидких, О.І. Артюхова. – Харків : ХНАУ, 2017. – 51 с.: фото.

   Біобібліографічний покажчик присвячено 80-річчю від дня народження Дмитра Григоровича Тихоненка – доктора сільськогосподарських наук, професора, відомого вченого і педагога у галузі ґрунтознавства, засновника еволюційно-біохімічної школи в ґрунтознавстві, історика науки, академіка Української екологічної академії наук (УЕАН), Міжнародної академії наук екології і безпеки життєдіяльності (МАНЕБ).

   Представлено основні етапи життя, наукової та педагогічної діяльності. Покажчик містить відомості про науковий доробок ученого за період 1963–2016 рр. і налічує близько 290 наукових праць. Документи згруповані у хронологічному порядку за роками друку; у межах року – за алфавітом назв. Видання доповнює іменний покажчик. Розраховано на вчених і фахівців сільського господарства, аспірантів і студентів вищих і середніх аграрних навчальних закладів.Категорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.