Засідання бібліотечних фахівців

Автор: bibliograf от 22-02-2018, 15:21, переглянуло: 845

 

 

ЗАСІДАННЯ БІБЛІОТЕЧНИХ ФАХІВЦІВ

   20 лютого 2018 р. у кабінеті бібліотекознавства ім. Л.Б. Хавкіної Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка відбулося засідання секції науково-методичної та науково-дослідної роботи Харківського обласного відділення (філії) ВГО «Українська бібліотечна асоціація», у роботі якої взяла участь завідувач науково-методичним відділом Фундаментальної бібліотеки ХНАУ Т.П. Пустовойт.

   Під час заходу фахівці бібліотечної сфери обговорили основні підсумки науково-методичної та науково-дослідної роботи бібліотек – головних методичних центрів Харкова у 2017 р. Також торкнулися питання щодо реалізації низки регіональних, всеукраїнських досліджень, зокрема проектів «Бібліотечна енциклопедія Харківщини», «Школа бібліотечного журналіста» і «Покращення можливостей для освіти, самоосвіти, творчої самореалізації та соціальної адаптації внутрішньо переміщених осіб у Харкові та Харківській області». Завідувач науково-методичним відділом ФБ ХНАУ Тетяна Пустовойт ознайомила учасників засідання із професійними досягненнями бібліотечних фахівців Територіального об’єднання сільськогосподарських бібліотек м. Харкова та області у 2017 р.

   Окрему увагу учасники засідання приділили проблемі впровадження Універсальної десяткової класифікації (УДК) в практику роботи бібліотек. Також обговорили і затвердили «Зведений план науково-методичної та науково-дослідної роботи бібліотек – методичних центрів та громадських бібліотечних об’єднань м. Харкова на 2018 рік», розглянули стан бази даних «Бібліотеки Харкова» та ін.

   Після засідання секції бібліотекарі ознайомилися з тематичною виставкою «Видавничий простір бібліотек Харкова».

Ірина ЖИДКИХ, головний бібліографКатегорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.