Вавилов Микола Іванович

Автор: bibliograf от 11-04-2018, 13:30, переглянуло: 1036

 

 

 

   Вавилов Микола Іванович

   Вавилов Микола Іванович (1887–1943). Наукова спадщина з книжкового фонду ФБ ХНАУ ім. В.В. Докучаєва: до 130-річчя від дня народження : біобібліогр. покажч. / уклад.: О.Д. Кандаурова, І.П. Жидких, О.І. Артюхова. – Харків : ХНАУ, 2018. – 58 с. : фото, іл.

   Біобібліографічний покажчик присвячено 130-річчю від дня народження Миколи Івановича Вавилова – видатного вченого-генетика, селекціонера, ботаніка, географа, мандрівника, академіка АН СРСР і АН УРСР, засновника сучасних підвалин селекції, учення про світові центри походження культурних рослин, який присвятив життя вивченню й удосконаленню сортів пшениці, зернових та інших хлібних культур, що годують населення всього світу.

   У виданні наведено основні етапи життя, наукової та педагогічної діяльності вченого. Покажчик містить відомості про науковий доробок М.І. Вавилова, починаючи з перших друкованих робіт (1910 р.), із книжкового фонду Фундаментальної бібліотеки ХНАУ ім. В.В. Докучаєва. Також представлено видання про його життя і діяльність як Громадянина і Вченого.

   Складено та відредаговано 80 бібліографічних описів згідно з ДСТУ ГОСТ 7.1:2006, які доповнено науково-бібліографічними відомостями. Розраховано на вчених та фахівців сільського господарства та природничих наук, аспірантів і студентів вищих та середніх аграрних навчальних закладів, а також широке коло читачів.Категорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.