Білик Микола Олексійович

Автор: bibliograf от 29-10-2012, 14:24, переглянуло: 417

 

Білик Микола Олексійович

   Видання біобібліографічного покажчика присвячене 70-річчю від дня народження доцента кафедри фітопатології Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва, кандидата біологічних наук Миколи Олексійовича Білика, відомого своїми науковими роботами в галузі біологічного захисту рослин.

   У виданні відображено етапи наукової, педагогічної, науково-методичної діяльності за 1972–2012 роки. Інформація про праці надається в хронологічному порядку, що дає можливість простежити динаміку розвитку наукової та педагогічної творчості вченого. В межах року інформація розміщена в алфавіті назв документів.

   Документи подані мовою оригіналу, згідно з ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 “Бібліографічний запис. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання”, ДСТУ 3582-97 “Скорочення слів в українській мові у бібліографічному описі. Загальні вимоги та правила”, ГОСТ 7.12-93 “Библиографическая запись. Сокращения слов в русском языке. Общие  требования  и правила».

   Видання призначене для науковців, керівників і спеціалістів агропромислового комплексу, викладачів і студентів вищих навчальних закладів.Категорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.