Міжнародний день КВК

Автор: bibliograf от 8-11-2018, 09:54, переглянуло: 446

 

8 ЛИСТОПАДА – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ КВК

   Представити веселого студента без винахідливості просто не можливо, а винахідливий студент, як правило, рідко перебуває у смутку. Суворі реалії наших буднів ніяк не можуть упоратися з натиском і енергією цілеспрямованої молодої людини.

Міжнародний день КВК

   Так, у далекому 1961 р., у надрах бурхливого студентського життя, виникла прекрасна ініціатива – створити справжній Клуб цих самих веселих і кмітливих верств нашого з вами прогресивного суспільства – студентів. Уже в тому ж році, 8 листопада на блакитних екранах, поки в чорно-білому форматі, вийшла в ефір перша телевізійна гра цього нового і чудового Клубу Веселих і Кмітливих. На той момент ніхто й уявити собі не міг, що КВК стане однією з найбільш живучих і улюблених програм.

   І лише в 2001 р. за ініціативи президента міжнародного клубу КВК Олександра Маслякова запроваджено Міжнародний день клубу. І хоча Міжнародний день КВК не внесено до реєстру всесвітніх свят ООН і не має статусу офіційних свят у країнах-учасницях, його святкує чисельна армія учасників і прихильників найвеселішої гри всього людства.

Міжнародний день КВК

Учасники півфіналу 13-го сезону Аграрної ліги КВН

в ХНАУ ім. В.В. Докучаєва (27 березня 2018 р.)

 
Міжнародний день КВК

   Рух Клубу Веселих і Кмітливих захоплював та захоплює багато молодих і талановитих акторів і авторів, хореографів і режисерів, редакторів і ведучих, а також безліч абсолютно не байдужих до цього руху людей. Для когось це просто гра, для інших – спосіб самовираження, інші про нього мріють, обожнюють… Але для справжніх КВН-щиків – це життя…

   Історія КВК – це півстоліття чудових жартів, справжніх друзів, суворих суддів, перемог і поразок, здійснених мрій і, звичайно ж, розчарувань. Ось кілька цікавих фактів про КВК:

   1. Найменша команда з тих, що виступали у Вищій лізі КВК «Збірна малих народів», спочатку вона складалася лише з двох осіб. А на Юрмалі–97 виступала збірна Португалії, у якій також було дві людини.

   2. Багато гравців КВК стали згодом популярними телевізійними ведучими. Усі знають Володимира Зеленського, Мішу Галустяна, Валдіса Пельша, Олександра Ревву та ін.

   4. Початком проведення програми КВК стала гумористична передача 1957 р. «Вечір веселих запитань», яка транслювалася у прямому ефірі. Правда, закрили передачу досить швидко, після третього випуску, коли телеведучий шоу переплутав правила гри для телеглядачів.

   5. Першим ведучим КВК був Альберт Аксельрод. Із 1964 р. передачу незмінно веде Олександр Масляков.

 
Міжнародний день КВК
 
Міжнародний день КВК

Команда-переможниця півфіналу 13-го сезону Аграрної ліги КВН України «Полчаса и Здрасте»

(ХНАУ ім. В.В. Докучаєва), 27 березня 2018 р.

   Ми ж усі, хто любить і шанує КВК, приєднуємося до цього дня до цієї прекрасної ініціативи і поспішаємо привітати всіх, хто так чи інакше бере участь у житті і роботі цього Клубу! Із днем КВК!

Ірина Жидких, головний бібліограф

 Категорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.