Засідання секції бібліотечних фахівців

Автор: bibliograf от 20-11-2018, 15:40, переглянуло: 487

 

ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ БІБЛІОТЕЧНИХ ФАХІВЦІВ

Засідання секції бібліотечних фахівців

   19 листопада у Харківському державному університеті харчування та торгівлі відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток харчових виробництв, ресторанного та готельного господарств і торгівлі: проблеми, перспективи, ефективність», присвячена 80-річчю від дня народження ректора університету (1988–1991 рр.), д-ра техн. наук, професора, члена-кореспондента ВАСГНІЛ Бєляєва Михайла Івановича.

   У роботі секції «Бібліотека університету і науковець у контексті інтеграції до світового наукового інформаційного простору», яка пройшла у Науковій бібліотеці університету, взяли участь співробітники Фундаментальної бібліотеки ХНАУ ім. В.В. Докучаєва – директор С.О. Довгалюк і завідувач науково-методичного відділу О.В. Склярова.

   Під час секційного засідання учасники заслухали змістовні доповіді про роботу бібліотек закладів вищої освіти. Фахівці книгозбірень розглянули коло питань, які є пріоритетними у діяльності, а саме: інформаційно-комунікативну підтримку діяльності науковців, як засіб поширення наукових ідей університету; заходи бібліотеки у рамках проекту сприяння академічної доброчесності у системі управління освітою; бібліотечні сервіси, як необхідний компонент сучасної бібліотеки; інституціональні репозитарії, як форму удосконалення системи наукових комунікацій, проблеми правових засад діяльності електронних бібліотек тощо. Зацікавленість присутніх викликало повідомлення про досвід роботи з наукометричною базою даних Index Copernicus.

   Співробітники нашої бібліотеки взяли активну участь у дискусіях із питань розвитку бібліотек ЗВО та комунікативних бібліотечних сервісів.

   Після робочої частини засідання секції учасники продовжували обговорювати хвилюючі питання під час брейк-кави.

   Дякуємо колегам із Наукової бібліотеки ХДУХТ за запрошення долучитися до наукового заходу та прослухати змістовні доповіді.

Ольга Склярова, завідувач науково-методичного відділу,

 учасник заходу

Засідання секції бібліотечних фахівців
Засідання секції бібліотечних фахівців
Засідання секції бібліотечних фахівців
Категорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.