До Дня Революції Гідності

Автор: bibliograf от 23-11-2018, 09:43, переглянуло: 488

 

ЖИВА ПАМ’ЯТЬ ПРО РЕВОЛЮЦІЮ ГІДНОСТІ

Україна – Єдина країна

Не шматуйте її не трясіть

Ми не Захід і Схід – ми родина

Ми не Північ і Південь – ми рід!

21 листопада 2013 р. розпочалися перші акції протесту української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

   У Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під час Революції Гідності.

   За сприяння «Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності» докучаєвці одними з перших розробили і підготували експозицію, на якій висвітлено громадські протести в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 р. – лютому 2014 р., та про їх учасників – Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини.

   Постійнодіюча експозиція у виставковому залі Фундаментальної бібліотеки ХНАУ – це жива пам’ять про Майдан, про події, які сколихнули світ і змінили хід історії, про патріотів, які поклали свої голови за наше майбутнє.

   Хай пам’ять про невинно вбитих дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення держави! Слава Україні! Героям Слава! Слава Небесній Сотні!

І.П. Жидких, головний бібліограф

До Дня Революції Гідності
До Дня Революції Гідності
До Дня Революції Гідності
До Дня Революції Гідності
До Дня Революції Гідності
До Дня Революції Гідності
Категорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.