Соціальні комунікації

Автор: bibliograf от 5-12-2018, 11:23, переглянуло: 447

 

ПРОФЕСІЙНИЙ ДІАЛОГ ФАХІВЦІВ ІЗ СОЦІАЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ

   4 грудня 2018 р. у кабінеті бібліотекознавства ім. Л.Б. Хавкіної Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка відбувся професійний діалог учасників проекту «Корпоративний ресурс для професіоналів». Із нагоди 10-річчя від часу створення бази даних «Соціальні комунікації: зведений каталог надходжень до бібліотек Харкова» участь у заході взяли фахівці Фундаментальної бібліотеки ХНАУ завідувач науково-методичного відділу О.В. Склярова та завідувач довідково-бібліографічного відділу О.І. Артюхова.

   Корпоративна бібліографічна БД створена з метою задоволення інформаційних потреб користувачів і фахівців у галузі соціальних комунікацій, поточного інформування про нові надходження документів, що надійшли до фондів провідних бібліотек Харкова.

   У ході діалогу представлено біобібліометричний аналіз та сучасний стан корпоративного ресурсу БД «Соціальні комунікації". Учасники розглянули питання становлення та розвитку бази даних, обговорили корпоративний проект, проаналізували його діяльність та внесли пропозиції щодо перспектив розвитку ресурсу.

   Для більшості фахівців є очевидним, що сучасна бібліотека виступає як певна комунікаційна структура, діяльність якої має документно-комунікаційну сутність, пов’язану з документальними фондами, ресурсами, системою інформаційного сервісу. Бібліотека виступає базовою соціально-комунікативною структурою, яка концентрує комунікаційну культуру суспільства і забезпечує комунікаційні процеси з використанням документів, інформації і знань.

Ірина Жидких, головний бібліограф

Соціальні комунікації
Соціальні комунікації
Категорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.