Міжнародні інформаційні ресурси з сільськогосподарських наук

Автор: bibliograf от 18-02-2019, 12:14, переглянуло: 645

 

WEB-ОГЛЯД

МІЖНАРОДНІ ІНФОРМАЦІЙНІ РЕСУРСИ З СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ НАУК

До уваги науковців!

Пропонуємо перелік світових інформаційних ресурсів із сільськогосподарських наук


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН України

http://dnsgb.com.ua/golovna.html

 

   Національна наукова сільськогосподарська бібліотека Національної академії аграрних наук України – спеціальна бібліотека загальнодержавного значення, провідний галузевий депозитарій сільськогосподарської та лісогосподарської літератури, комплексний бібліотечно-інформаційний, культурно-просвітницький, науково-методичний та видавничий центр, що сприяє збереженню, створенню і використанню інформаційних ресурсів та науковому забезпеченню інформаційно-бібліотечного супроводження агропромислового виробництва.

   Тематичні рубрики: екологія, охорона природи, ботаніка, біологія, економіка сільського господарства, ветеринарія, лісове господарство, організація і управління сільськогосподарським  виробництвом, механізація сільського господарства, ґрунтознавство, агротехніка, сільськогосподарська меліорація, добрива, шкідники, хвороби і захист рослин, рільництво, садівництво, плодівництво, овочівництво, тваринництво, продукція тваринництва, бджільництво, охота, рибальство, рибництво, переробка сільськогосподарської продукції, живлення.

 

Online-agro – спеціализований портал з питань агробізнесу

https://agro-online.com.ua

 

   Інформаційні ресурси про сільське господарство: новини, статті, анонси заходів, юридична допомога, фото-відео репортажі, резюме, вакансії, каталоги підприємств.

 

Аgronews – головні аграрні новини

https://agronews.ua

 

 

   Головні новини аграрного бізнесу. Інформація про конференції, круглі столи, агромоніторінг ЗМІ, PR-послуги.

 

International Information System for the Agricultural Sciences and Technology

http://agris.fao.org/agris-search/index.do

 

     Міжнародна інформаційна система по сільськогосподарським наукам і технологіям. Включає бібліографічні записи і реферати документів по сільському господарству і суміжним галузям з країн – членів FAO. Bедеться національними центрами країн-членів FAO і Координаційним центром AGRIS в Римі з 1975 р. Oб’єм 3,5 млн. записів на англійській мові.

 

Статистика FAO

http://www.fao.org/faostat/en/#home

   Включає статистичні дані 210 країн світу. Ведеться національними центрами країн-членів FAO на англійській, французькій, іспанській, арабській, китайській мовах.

 

Current Research Information System

https://www.eurocris.org/

Міжнародні інформаційні ресурси з сільськогосподарських наук

   Інформаційна система досліджень (КРІС) з сільського господарства, харчових наук, лісогосподарських досліджень, освіти та діяльності Департаменту сільського господарства Сполучених Штатів, з акцентом на грантові програми Національного інституту сільського господарства і продовольства. Інформація про проекти з підтримки Міністерства сільського господарства США, наукових установ, державних сільськогосподарських станцій, університетів, малого інноваційного бізнесу, дослідження з сільського господарства.

Agricultural On-Line Access

https://agricola.nal.usda.gov/

Міжнародні інформаційні ресурси з сільськогосподарських наук

   Інформаційна система США з сільського господарства. Bедеться Національною сільськогосподарською бібліотекою США з 1970 р. Oб’єм 4,5 млн. записів англійською мовою.

 

The World's Leading Agriculture Database

https://eurekamag.com/

 

Міжнародні інформаційні ресурси з сільськогосподарських наук

   Міжнародна інформаційна система з сільськогосподарських наук і технологій містить реферати та покажчики журналів, періодичних видань, доповідей, книг, дисертацій, звітів, патентів та стандартів за період з 1990 р. по теперішеій час. Oб’єм 4,5 млн. записи англійською мовою.

Український індекс наукового цитування

http://uincit.uran.ua/scientists/fronts/about

 

Веб-сайт «Український індекс наукового цитування» – це складова програмно-апаратного комплексу для забезпечення моніторингу суб’єктів наукової діяльності України. Призначення системи – забезпечення збору, обробки та надання доступу до даних щодо показників активності індивідуальних та колективних суб'єктів наукової діяльності України.

 

Електронні інформаційні ресурси Національної бібліотеки України

ім. В.І. Вернадського

http://uincit.uran.ua/scientists/fronts/about

   Надано доступ до електронного каталогу бібліотеки з 433 тис. записів, також містять повнотекстові автореферати дисертацій, статті з періодичних видань, книги та тексти.

 

American Journal of Botany (AJB)

https://bsapubs.onlinelibrary.wiley.com/journal/15372197

 

   Публікує дослідження (щомісячно, починаючи з 1914 р.), які становлять інтерес для широкої аудиторії вчених в усіх галузях біології рослин (структура, функції, розвиток, різноманітність, генетика, еволюція, розмноження, систематика), в усіх рівнях організації, а також в усіх груп рослин і суміжних організмів (ціанобактерій, водоростей, грибів і лишайників).


Directory of Open Access Journals

https://doaj.org/

 

 

   Включає повні тексти наукових журналів по сільському господарству і суміжним галузям зі світового потоку публікацій. Ведеться Lund University Libraries, Head Office англійською мовою.

 

Core Historical Literature of Agriculture

https://digital.library.cornell.edu/collections/chla

Міжнародні інформаційні ресурси з сільськогосподарських наук

   Історична література по сільському господарству 18–20 ст. Включає електронну колекцію кращих монографій з сільського господарства, опублікованих в період з 18 ст. до середини 20 ст. в США і Західній Європі.


Інформацію підготувала Ірина Жидких, головний бібліографКатегорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.