Засідання бібліотечних фахівців

Автор: bibliograf от 12-03-2019, 12:29, переглянуло: 424

 

ЗАСІДАННЯ ФАХІВЦІВ БІБЛІОТЕЧНОЇ СПРАВИ

   6 березня у кабінеті бібліотекознавства ім. Л.Б. Хавкіної Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка відбулося засідання секції науково-методичної та науково-дослідної роботи бібліотек – методичних центрів та громадських бібліотечних об’єднань м. Харкова у якому взяла участь завідувач науково-методичного відділу Фундаментальної бібліотеки ХНАУ ім. В.В. Докучаєва О.В. Склярова.

Засідання бібліотечних фахівців
Засідання бібліотечних фахівців

   На засіданні підведено основні підсумки науково-методичної та науково-дослідної роботи бібліотек – головних методичних центрів Харкова у 2018 р. і завдання на 2019 р.; затверджено «Зведений план науково-методичної та науково-дослідної роботи бібліотек на 2019 р.»; обговорено основні результати роботи з формування корпоративних ресурсів «Бібліотечна енциклопедія Харківщини» і БД «Соціальні комунікації» та проведення звітно-виборчої конференції Харківського обласного відділення (філії) ВГО «Українська бібліотечна асоціація, яка відбудеться 14 лютого 2019 р.

   Завідувач науково-методичного відділу О.В. Склярова представила науково-методичні заходи ФБ ім. В.В. Докучаєва, які заплановано у 2019 р. з метою професійного розвитку фахівців бібліотечної справи.

Засідання бібліотечних фахівців
Засідання бібліотечних фахівців

   Учасників засідання ознайомили з тематичною виставкою «Видавничий простір бібліотек Харкова» та новими надходженнями до кабінету бібліотекознавства ім. Л.Б. Хавкіної.

   Також у кабінеті бібліотекознавства ХДНБ ім. В.Г. Короленка для науковців і викладачів експонується виставка «Національний стандарт України: інформація та документація».

Засідання бібліотечних фахівців
Засідання бібліотечних фахівців

О.В. Склярова, завідувач науково-методичного відділу,

учасник заходуКатегорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.