Інформація для бібліотек-учасниць ТО

Автор: bibliograf от 13-03-2019, 09:18, переглянуло: 441

 

ПРОЕКТ «БІБЛІОТЕКА ОБ’ЄДНУЄ НАЦІЇ ТА КУЛЬТУРИ»

   Харківське обласне відділення (Філія) ВГО «Українська бібліотечна асоціація», за ініціативою молодіжної групи ХДНБ ім. В.Г. Короленка «Майстерня ідей» у 2019 р. пропонує взяти участь у проекті «Бібліотека об’єднує нації та культури».

   Мета проекту – зміцнення зав’язків громадської спільноти з культурними закладами Харківського регіону; популяризація літератури на мовах корінних народів, національних меншин, які проживають на території Харківського регіону; виховання культури читання.

   Термін проведення івенту: 9 серпня, Міжнародний день корінних народів світу – початок проекту; 30 вересня, Всеукраїнський день бібліотек 2019 рік – закінчення проекту.

   Форми заходів:

   - віртуальний флешмоб «Бібліотека – Місту та Світу» у соціальних мережах (з 9 серпня до 30 вересня 2019 р.);

   - відеоролики (невеликі за тривалістю часу) з декламацією віршів або уривку з прози, бажано за двома версіями – мовою оригіналу та у перекладі українською. Місцями у Харкові, пов’язаними з поетом. Вітається національний одяг, символіка. Запросити до читання представників корінних народів, національно-культурних об’єднань Харкова.

   18 вересня щорічний День читання Read an eBook Day. Флешмоб «Читаємо улюблене: eBook and Book». Читаємо вірші з друкованих книг та електронних читанок, обмінюємося думками.

   30 вересня концерт за участі представників національно-культурних об’єднань, показ найкращих відеороликів (місце проведення – бібліотеки міста)

   Плакат-дружби. Написати вірш на ваш вибір, різними мовами кожний рядок (місце проведення бібліотеки міста)

   Контакти:

   Тел. 0975333150

   e- mail: how.uba.proekt@gmail.com

   http://www.facebook.com/profile.php?id=100009354047460Категорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.