Науково-фантазійний день

Автор: bibliograf от 31-05-2019, 10:24, переглянуло: 70

 

НАУКОВО-ФАНТАЗІЙНИЙ ДЕНЬ У КАРАЗІНСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

Науково-фантазійний день
Науково-фантазійний день

   29 травня у Центральній науковій бібліотеці Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна відбувся науково-фантазійний день «Напередодні 32 травня», за сприяння посольства Латвії в Україні та Музею барона Мюнхгаузена у м. Дунте (Латвія). Участь у дійстві взяли бібліотекарі І категорії Фундаментальної біблітеки Т. Бондарєва і О. Харитонова.

   Цей захід проходить щороку вже 11-й рік поспіль. Тема 2019 року – «Природа не визнає жартів – вона завжди правдива… і прямує стежкою барона Мюнхгаузена!». До зустрічі долучилися більше 70 осіб, модератором якої став неповторний і правдивий барон Ієронім Карл Фрідріх фон Мюнхгаузен.

   Цікавими і корисними були доповіді: «Джерела існування 32 травня в Харкові» (директор НДІ астрономії, ст. наук. співроб. В.Г. Кайдаш і декан філософського факультету, професор І.В. Карпенко); «Природа не жартує» (директор НДІ біології, професор А.І. Божков); «Стежкою барона: скайп-зустріч з Музеєм барона Мюнхгаузена у Дунте» (директор Музею Римат Лусис); «Рослини для здоров’я» (зав. кафедри ботаніки, доцент Ю.Г. Гамуля); «Таємна подорож за рослинами» (фотохудожник В.А. Оглоблін); «Криниці, пасіки, сади та парки – стежками Григорія Сковороди» (директор Музею міської садиби А.Ф. Парамонов).

   Також учасники заходу мали змогу переглянути старовинні книги про рослини та кулінарні рецепти. За годинником барона Мюнхгаузена відбулася екскурсія до незвичайного світу рослин Ботанічного саду університету. А на завершення  вишневий бенкет.

   Дякуємо організаторам за такий фантазійно незвичний день у компанії цікавих співрозмовників. Усе – чиста правда!

Ірина Жидких, головний бібліограф

Науково-фантазійний день
Науково-фантазійний день
Науково-фантазійний день
Науково-фантазійний день
Науково-фантазійний день
Науково-фантазійний день
Категорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.