Вебінари з Web of Science

Автор: bibliograf от 3-07-2019, 13:28, переглянуло: 430

 

 

ДО УВАГИ НАУКОВЦІВ!

   Харківський НАУ ім. В.В. Докучаєва вже отримав доступ до платформи Web of Science, у числі майже 400 установ України. З метою максимально ефективного використання ресурсу  придбаного МОН України за кошти держбюджету за підтримки провайдера доступу Державної науково-технічної бібліотеки України із 16 до 19 липня проходитимуть безкоштовні оновлені серії вебінарів від Clarivate Analytics українською та російською мовами

   Налаштування безкоштовного віддаленого доступу до платформи дозволить користуватися ресурсом і під час літньої відпустки – інструкція і відповіді на всі запитання, які буде поставлено під час реєстрації, прозвучать під час вебінарів.

   Реєстрація відбуватиметься на кожний окремо, підключення варто розпочинати за 10-15 хвилин до початку, операційна система комп’ютера має бути  вище ХР, останні версії браузерів, наявний аудіо вихід та колонки.

   Сертифікати передбачені лише тим хто відвідає не менше 90% часу кожного з семінарів серії і буде розіслано на вказану при реєстрації електрону пошту до 20 серпня.

   Лектор вебінарів - Ірина Тихонкова, к.б.н., інформаційно-аналітичні ресурси та навчання

РОЗКЛАД  ВЕБІНАРІВ:

   Українською

   16 липня, 16:15

   Тема: Чи(м) допоможе Web of Science науковцю

   Зміст: Яку інформацію можна знайти у Web of Science, чому потрібно це робити, як налаштувати віддалений доступ і користуватися поза межами установи. Як визначити найавторитетніші публікації, знайти повний текст статті, визначити видання для публікації, знайти партнерів для виконання спільного проекту, які фонди зацікавлені даною темою. Відповіді на ці та Ваші, поставлені під час реєстрації, запитання під час оглядового семінару для початківців і тих хто хоче оновити знання та дізнатися про нові функції системи.

   Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2RPEqP6

17 липня, 16:15

   Тема: Про що говорять авторські профілі Publons, ResearcherID, ORCID та інші

   Зміст: Варіації транслітерації, або зміна прізвища, робота та стажування в кількох установах та широка галузь інтересів автора унеможливлюють автоматичну коректну презентацію здобутків науковця. Порівняння основних авторських профілів їхніх можливостей та функцій. Які і як можна використовувати для створення автоматичних звітів та визначенні впливовості науковця і звісно про h-index (індекс Гірша).

   Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/323zV8v

18 липня, 16:15

   Тема: Як опублікуватися у виданні що індексується у Web of Science Core Collection.

   Зміст: Саме таке запитання найчастіше лунає на семінарах і вебінарах але почнемо з Навіщо публікуватися в міжнародному виданні? Чи можливо безкоштовно? Які строки? Як оформлювати рукопис? Які формати переліків літератури? Як обрати видання? Чи можна друкуватися без рецензії? Чому статті відхиляють? Як не потрапити до хижацьких видань? Що я можу робити зі своєю статтею?

   Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2Lz3xEM

Російською мовою

   Серия: Информационные инструменты Clarivate Analytics для эффективной научной деятельности (четыре вебинара) 

   Тема: Web of Science: поиск наиболее востребованной научной информации

   Резюме: Ресурсы Clarivate Analytics для научной деятельности и ее анализа: старые и новые функции. Подбор источников научной литературы по ключевым словам. Анализ полученных результатов. Определение ведущих организаций, ученых, ключевых изданий, финансирующих организаций. Сохранение полученных данных в EndNote. Ответы на частые вопросы пользователей.

Регистрация по ссылке:

16 июля, 10:00

http://bit.ly/2RKkKfE

17 июля, 15:00

http://bit.ly/2XmGzbo


   Тема: Publons для ученого, рецензента, журнала и научного фонда.

   Резюме: С 15 апреля авторский профиль ResearcherID стал частью Publons. Старые и новые функции обновленного ресурса. Создание, корректировка и настройка профиля Publons. Объединение дублирующих материалов. Создание автоматического отчета по публикациям в Web of Science для группы ученых с помощью ResearcherID и EndNote. Ответы на вопросы пользователей.

Регистрация по ссылке:

17 июля, 10:00

http://bit.ly/2KVEpZA

18 июля, 15:00

http://bit.ly/2YqlVDn 

   Тема: Расширенные возможности платформы Web of Science для научной деятельности

   Резюме: Функции и особенности использования специальных поисков: в пристатейной литературе, по автору, расширенный. Поиск по организации. Особенности индексации материалов в специализированных базах на платформе. Ответы на вопросы пользователей.

Регистрация по ссылке:

18 июля, 10:00

http://bit.ly/2LwZXen

19 июля, 15:00

http://bit.ly/2Jm7euN 

   Тема: Современных журналы: хорошие, плохие и хищнические

   Резюме: Критерии качественного научного издания: техническая и научная составляющие (импакт фактор, ISSN, doi). Journal Citation Report 2019. Публикационный процесс. Роль рецензентов, как оценивают и за что отклоняют рукописи. Возможна ли бесплатная публикация, сроки. На что обратить внимание при подборе издания. Маркеры хищнических изданий. Как вводят в заблуждение фейковые издания. Ответы на вопросы пользователей.

Регистрация по ссылке:

19 июля, 10:00

http://bit.ly/2NscLVY

16 июля, 15:00

http://bit.ly/2XoJ1Oo

Інформаційні сайти:

Англійською мовою https://clarivate.com/

Російською мовою https://clarivate.ru/

Інформація про семінари та вебінари українською у Facebook

 https://www.facebook.com/WoS.Ukraianin

Записи вебінарів на ютьюб каналі Clarivate Analytics Українською

https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg

Вебінари російською https://clarivate.ru/webinars

Записи вебінарів на ютьюб Web of Science по русски

https://www.youtube.com/user/WOKtrainingsRussian

 

Доступ відповідальним співробітникам установи, які надіслали електронну пошту з якою створили кабінет користувача, до статистики використання ресурсу буде відкрито 15 липня

 _______________________________________________________ 

best regards,

Iryna Tykhonkova, PhD  |  Orcid  |  ResearcherID
Customer Education Specialist  |  Clarivate Analytics

Mobile +38050 404 4655  |  clarivate.com  

Kyiv  |  Ukraine

Web of Science. Trust the difference. Learn moreКатегорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.