Вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек!

Автор: bibliograf от 30-09-2019, 08:40, переглянуло: 508

 

Вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек!

 Шановні колеги-бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек! 

   Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

   Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які ро вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства.

   Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, ро діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.

   Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

Колектив Фундаментальної бібліотеки ХНАУ ім. В.В. ДокучаєваКатегорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.