Екскурсія до Фельдман ЕкоПарку

Автор: bibliograf от 30-09-2019, 13:34, переглянуло: 389

 

   ВІТАЄМО ЗІ ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ БІБЛІОТЕК

   Встановлення свята Всеукраїнського дня бібліотек – закономірне і заслужене визначення державою здобутків бібліотечної галузі. Це подяка за самовіддану роботу кожного з фахівців, багаторічна діяльність яких, професіоналізм, енергія та ініціатива дають змогу долати всі негаразди і розв’язувати найактуальніші проблеми галузевої науки і освіти, пов’язані з використанням, збереженням і відтворенням інформаційних ресурсів. Нині бібліотеки є такими інформаційними ланками, які вносять вагомий вклад у розвиток українського державотворення, сприяють розвитку аграрного сектору, а органи влади стають прозорими та відкритими для населення.

   Професія бібліотекаря – одна з найстародавніших і найгуманніших у світі. Вона сягає сивої давнини. По крихтах збиралися спеціальні знання, які тисячоліттями накопичувалися і передавалися із поколінь у покоління. Науковий та світовий потенціал стає невичерпною скарбницею бібліотечної науки, що працює на престиж бібліотечної справи і культури України. Ми пишаємося сьогоднішніми успіхами і з вдячністю згадуємо співробітників нашої бібліотеки, які у різні часи доклали певних зусиль для становлення, розвитку бібліотеки.

   Шановні колеги! Щиро вітаємо вас з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек і зичимо вам міцного здоров’я, особистого щастя, творчого натхнення, добра, миру та благополуччя, відчуття справжнього задоволення від своєї роботи.

   Колектив бібліотеки висловлює щиру подяку керівнику туристично-інформаційного відділу Г.М. Гарькавій, голові профспілкового комітету Ю.В. Синявіній та особисто ректору університету О.В. Ульянченку за сприяння і організацію поїздки до Фельдман ЕкоПарку.

О.В. Склярова, завідувач науково-методичного відділу

Екскурсія до Фельдман ЕкоПарку
Екскурсія до Фельдман ЕкоПарку
Екскурсія до Фельдман ЕкоПарку
Екскурсія до Фельдман ЕкоПарку
Екскурсія до Фельдман ЕкоПарку
Екскурсія до Фельдман ЕкоПарку
Категорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.