Вийшло друком нове видання!

Автор: bibliograf от 8-10-2019, 08:27, переглянуло: 422

 

Вийшло друком нове видання!

НОВЕ ВИДАННЯ У БІБЛІОТЕЦІ!

   У фонді бібліотеки ХНАУ нове видання – книга «Управління проектами», автори: професор О.В. Ульянченко, доктор екон. наук, член-кореспондент НААН України, ректор ХНАУ ім. В.В. Докучаєва; О.Я. Петренко, завідувач кафедри землевпорядного проектування, канд. екон. наук, професор університету; П.Ф. Цигікал, канд. екон. наук, доцент кафедри землевпорядного проектування.

   У виданні викладено основи та практичні підходи до управління проектами: наведено загальну характеристику дисципліни, основи управління проектами, принципи створення організаційних структур і функції управління. Висвітлено питання пов’язані з розробкою техніко-економічного обґрунтування проекту, управлінням проектними ризиками, експертизою проектів і якістю управління проектами.

   Видання адресовано здобувачам спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» освітнього ступеня «магістр» денної та заочної форм навчання і спрямоване на опанування здобувачами сукупністю методологічних основ, теоретичних питань і практичних знань для здійснення ефективного управління проектами за ринкових умов, на набуття вмінь щодо виконання основних функцій управління проектами: організації, планування та контролю.

   Управління проектами – дисципліна, в якій викладено певні наукові рекомендації та закономірності стосовно практичної діяльності, тому вона є поєднанням широкого кола різних спеціальних дисциплін: основи економічної теорії; економіка та організація виробництва; математичне моделювання; управлінський облік; маркетинг; аналіз господарської діяльності; аудит; стратегічний менеджмент; інноваційний менеджмент; менеджмент персоналу; дослідження операцій в економіці; виробничий менеджмент.

Запрошуємо до бібліотеки ознайомитися з новим виданням!Категорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.