У НБ ХНТУСГ ім. Петра Василенка відбулася конференція

Автор: bibliograf от 28-10-2019, 14:11, переглянуло: 539

 

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ХНТУСГ

ЗБИРАЄ ФАХІВЦІВ БІБЛІОТЕЧНОЇ СПРАВИ

   24–25 жовтня у Науковій бібліотеці Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Бібліотечно-інформаційне середовище як драйвер змін та інновацій в освіті».

   На відкритті конференції та у першій і другій сесії пленарного засідання взяла участь директор Фундаментальної бібліотеки ім. В.В. Докучаєва С.О. Довгалюк. У третій сесії пленарного засідання взяли участь завідувач науково-методичного відділу О.В. Склярова, завідувач сектору рідкісних і цінних видань О.Д. Кандаурова та провідний бібліотекар науково-методичного відділу Т.А. Новіченко.

   На Всеукраїнській науково-практичній конференції розглядали такі питання: бібліотечне кураторство як складова науково-практичних зв’язків між бібліотекою та вченим: сучасний стан; використання Telegram – бота в роботі сучасної бібліотеки; значення каталогів книжкових виставок в інформаційно-пошуковій роботі та інше.

   Фахівець із рідкісних і цінних видань Олена Кандаурова виступила зі змістовною доповіддю на тему «Мають свою долю книгозбірні: з історії формування книжкового фонду ФБ ХНАУ ім. В.В. Докучаєва».

   Також під час двох днів роботи конференції співробітники нашої бібліотеки поспілкувалися з колегами, обмінялися досвідом роботи щодо подальшого удосконалення бібліотечної справи і взяли участь у підведенні підсумків за результатами анкетування на «Кращу доповідь».

Ольга Склярова,

завідувач науково-методичного відділу, учасник заходу

У НБ ХНТУСГ ім. Петра Василенка відбулася конференція
У НБ ХНТУСГ ім. Петра Василенка відбулася конференція
У НБ ХНТУСГ ім. Петра Василенка відбулася конференція

Категорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.