Пам'ятні дати ХНАУ ім. В.В. Докучаєва

Автор: bibliograf от 18-11-2019, 08:35, переглянуло: 580

 

   Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією їх пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. Господь наділив українську державу багатими на чорнозем, родючими землями.

   Питання організації виробництва та підтримки продовольчого забезпечення для окремої держави актуальні в усі часи. Від цього залежить не тільки життєздатність і самодостатність країни та суспільства, але й безліч найрізноманітніших напрямків людської діяльності.

   Згідно Указу Президента України № 428/93, датованим 7 жовтня 1993 року, професійне свято працівників сільськогосподарського та агропромислового комплексу, організацій і підприємств по переробці сільгоспсировини, обслуговуючих та заготівельних підприємств і харчової промисловості, зберіг цю славну традицію і відзначається як і раніше, у третю неділю листопада. Це і День фермера, і свято всіх аграріїв.

   У це професійне свято співробітники Фундаментальної бібліотеки ХНАУ ім. В.В. Докучаєва приєднуються до привітань на адресу всіх, хто так чи інакше пов’язує свою трудову діяльність з обробкою нашої землі, збиранням, переробкою та заготовленням її плодів, здійснюючи цю важливу для всіх нас роботу! Низький вам уклін! Повага, здоров’я і благополуччя вам і вашим родинам! З Днем працівників сільського господарства!

Пам'ятні дати ХНАУ ім. В.В. Докучаєва

Видатні науковці-ювіляри та пам’ятні дати Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва : календар пам’ятних дат на 2020 р. / уклад.: О. Д. Кандаурова, І. П. Жидких, Т. Л. Петриченко ; відп. за вип. С. О. Довгалюк; іст. консультант О.М. Голікова. – Харків : ХНАУ, 2019. – 68 с. : фото.

   У виданні наведено хронологічний перелік ювілейних дат і пам’ятних подій в історії Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва, які будуть відзначати в 2020 р. До календаря увійшло 68 дат, поданих за друкованими та електронними джерелами. Також містить алфавітний покажчик ювілярів і хронологічний покажчик памʼятних дат.

ПЕРЕГЛЯНУТИ:
Категорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.