Дні кафедри у бібліотеці

Автор: bibliograf от 18-11-2019, 10:07, переглянуло: 431

 

ДНІ КАФЕДРИ ПРИКЛАДНОЇ ЕКОНОМІКИ І МІЖНАРОДНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН

   14–15 листопада у читальному залі № 1 (суспільних наук) Фундаментальної бібліотеки пройшли Дні кафедри прикладної економіки і міжнародних економічних відносин. Спільний захід кафедри і бібліотеки сприяє підвищенню рівня інформаційного забезпечення освітнього процесу і наукової діяльності вишу, а також ефективному використанню фонду книгозбірні.

   На відкритті Днів кафедри були присутні декан факультету менеджменту і економіки Ю.Л. Філімонов, завідувач кафедри Л.О. Ломовських, директор бібліотеки С.О. Довгалюк, а також викладачі кафедри та співробітники бібліотеки.

   Захід пройшов у формі відкритого перегляду літератури. На виставці представлено видання співробітників кафедри, а також фахові друки за напрямами дисциплін: економіка природокористування, логістика, основи зовнішньої діяльності, екологічний менеджмент, аграрна політика, регіональна економіка, проектний аналіз, економічна діагностика, економіка сільськогосподарського виробництва, методологія наукових досліджень, потенціал і розвиток підприємств, інвестування, економіка праці й соціально-трудові відносини, економіка і підприємництво, управління якістю, економічне управління підприємством, інтелектуальний бізнес, соціальна відповідальність, інвестиційний аналіз, світове сільське господарство, ціни та ціноутворення. Всього на виставці представлено 240 примірників.

   Сектором рідкісних і цінних видань підготовлено виставку, на якій експонувалися друки за темами: «Історія кафедри» (11 прим.), «Скарби бібліотеки з економічних питань» (24 прим.).

   Дні кафедри у бібліотеці наочно інформують викладачів і здобувачів вищої освіти про фахову літературу, дають змогу моніторити забезпеченість підручниками, навчальними посібниками, довідковою та іншою навчальною літературою за спеціальністю та фаховими періодичними виданнями для ліцензійної справи.

   Адміністрація бібліотеки висловлює щиру вдячність кафедрі прикладної економіки і міжнародних економічних відносин і особисто завідувачу Л.О. Ломовських за підтримку і допомогу у проведені спільного заходу.

Дні кафедри у бібліотеці
Дні кафедри у бібліотеці
Дні кафедри у бібліотеці
Дні кафедри у бібліотеці
Дні кафедри у бібліотеці
Дні кафедри у бібліотеці
Категорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.