Культурологія та соціальні комунікації

Автор: bibliograf от 22-11-2019, 10:49, переглянуло: 423

 

КУЛЬТУРОЛОГІЯ ТА СОЦІАЛЬНІ КОМУНІКАЦІЇ

Культурологія та соціальні комунікації

   21–22 листопада директор С.О. Довгалюк і завідувач науково-методичного відділу О.В. Склярова Фундаментальної бібліотеки ХНАУ ім. В.В. Докучаєва взяли участь у заключному пленарному засіданні Міжнародної наукової конференції «Культурологія та соціальні комунікації: інноваційні стратегії розвитку», яка традиційно проводиться на базі Харківської державної академії культури за сприяння Міністерства культури України, Інституту культурології Національної академії мистецтв України та Управління культури і туризму ХОДА. Цього року науковий захід присвячено 90-річчю від дня заснування Харківської державної академії культури.

   Під час конференції проведено методологічні семінари, міжсекційні засідання, «круглі столи», тренінги та майстер-класи, а також творчий звіт мистецьких колективів. Цікавими були майстер-клас «Сценографія, хореографія та акустика гіпнозу» від президента Незалежної асоціації психотерапевтів, психіатра та психолога Олександра Данилова та майстер-клас «Особливості життя фільммейкеру та фрилансі» від засновника та режисера «Studio Doc Kino Transformazija» канд. філос. наук, ст. викладача ХДАК Дмитра Коновалова.

   На секційних засіданнях конференції розглядали питання методологічних і теоретичних проблеми культурології і соціальних комунікацій; моделі міжкультурної комунікації в умовах глобалізації; філософських і соціально-політичних вимірів сучасної культури; історію, музеєзнавство і пам’яткознавство; історико-культурні та соціально-економічні виміри в туризмі; сучасні стратегії розвитку менеджменту й адміністрування в соціокультурній сфері тощо.

   Дякуємо організаторам і учасникам Міжнародної наукової конференції за можливість відвідати актуальний захід і за високий рівень його проведення.

Ірина Жидких, головний бібліограф

Культурологія та соціальні комунікації
Культурологія та соціальні комунікації
Категорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.