До уваги науковців!

Автор: bibliograf от 26-11-2019, 11:52, переглянуло: 410

 

Open Ukrainian Citation Index (OUCI)

   В Україні з’явився новий сервіс для науковців – Open Ukrainian Citation Index (OUCI) [Електронний ресурс] – Режим доступу: http://vnz.org.ua/novyny/podiyi/11062 – (дата звернення 14.11.19). – Назва з екрана. 

http://ouci.dntb.gov.ua/

   Open Ukrainian Citation Index – це пошукова система та база даних наукових цитувань, які надходять від усіх видань, що підтримують Initiative for Open Citations. Зараз ініціативу підтримує більшість провідних наукових видавців світу.

   Від інших подібних сервісів OUCI відрізняється тим, що він є повністю некомерційним, тобто доступ до нього безкоштовний та відкритий для всіх. Водночас наповнення бази відбувається за прозорими принципами і вона має зрозумілий механізм захисту від маніпуляцій з цитуваннями.

До уваги науковців!

   «Я хочу підкреслити, що ні про жодне оцінювання чи прийняття Міністерством рішень на основі даних Open Ukrainian Citation Index НЕ йдеться. Ми запускаємо зручний сервіс із пошуку наукових публікацій та аналізу цитувань для наших науковців, викладачів, студентів, редакцій наукових журналів, представників бізнесу, грантодавців, освітніх та наукових управлінців», – звернув увагу перший заступник Міністра Юрій Полюхович.

Інформацію підготувала завідувач

довідково-бібліографічного відділу О.І. АртюховаКатегорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.