На допомогу навчальному процесу!

Автор: bibliograf от 23-04-2020, 08:16, переглянуло: 322

 

ДО ВІДОМА СТУДЕНТІВ І ВИКЛАДАЧІВ!

   Протягом останніх років Науково-методтичний центр вищої та фахової передвищої освіти проводить роботу зі створення електронних освітніх ресурсів – електронних підручників та посібників, відкритих онлайн-курсів, навчальних відеофільмів і відеолекцій, інтерактивних підручників та робочих зошитів тощо, які розміщені у першій в Україні соціальній освітньо-інформаційній мережі для викладачів та студентів NMCBOOK (Науково-методичний центр БУК), у розділі «Медіатека електронних засобів навчання».

https://nmcbook.com.ua/

   У багатьох закладах освіти також створені платформи для комп’ютеризованого навчання, зокрема дистанційного, які містять цифровий матеріал, розроблений викладачами.

   Пропонуємо на час карантинних заходів надати доступ до цих матеріалів студентам з інших закладів освіти, надіславши на електронну адресу osvitatk@ukr.net посилання на ресурси, де вони знаходяться, для розміщення у Медіатеці електронних засобів навчання, або надіслати файли з документами. Це можуть бути такі засоби навчання: електронні версії підручників, посібники, практикуми, методичні рекомендації, електронні підручники та посібники, навчальні відеофільми, аудіо матеріали у форматах PDF, doc, docx, txt, rtf, html, avi, mp4, xls.

   Після завершення карантину автори цих засобів навчання за бажанням можуть закрити до них доступ чи залишити їх для подальшого користування.

   Одночасно рекомендуємо електронний навчально-методичний посібник з дисципліни «Інформатика та комп’ютерна техніка», розміщений за посиланням

http://kppk.com.ua/ELLIB/ebook/Gorbenko/IKT/golovna/golovna.htmКатегорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.