Публікації науковців вишу

Автор: bibliograf от 24-06-2020, 09:43, переглянуло: 310

 

ПУБЛІКАЦІЇ НАУКОВЦІВ НАШОГО ВИШУ

Публікації науковців вишу
Публікації науковців вишу

   Вийшов у світ третій номер щоквартального журналу «Плантатор». У часописі для українських господарів і справжніх плантаторів надають актуальні сезонні поради щодо ефективного ведення господарства, вирощування різноманітних культур тощо. У кожному виданні представлено наукові статті, цікаві інтерв’ю та інформація про виставки за різними напрямами в агробізнесі.

Публікації науковців вишу

   Серед матеріалів, опублікованих у третьому випуску журналу, стаття «Дослід щодо використання біостимулятора Вуксал БІО Аміноплант на капусті білоголовій» провідних науковців агрономічного факультету – доктора с.-г. наук Григорія Ярового, канд. с.-г. наук Олексія Романова і Тетяни Романової.

   У матеріалі наведено результати досліджень яке проводили протягом 2017–2018 рр. на базі дослідного поля кафедри плодоовочівництва і зберігання ХНАУ ім. В.В. Докучаєва. Дослідження проводили на одному з перспективних середньопізніх гібридів капусти білоголової Лексикон F1 від компанії Syngenta.

   Ознайомитися з цікавим практичним матеріалом науковців нашого вишу у новому випуску журналу «Плантатор» запрошуємо до читального залу № 3 Фундаментальної бібліотеки ХНАУ.Категорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.