До уваги науковців!

Автор: bibliograf от 6-10-2020, 13:11, переглянуло: 186

 

Шановні науковці!

12, 13, 15, 16 жовтня 2020 року

відбудуться безкоштовні вебінари про ресурси компанії Clarivate,

які допоможуть успішній наукової діяльності

   Заплановано 11 вебінарів, на яких буде  висвітлено основи наукометрії і її коректного застосування, можливості референс-менеджера EndNote для швидкого і точного оформлення публікацій, створення, наповнення та використання основних авторських профілів та як і чим можуть допомогти Web of Science та InCites при подачі грантової заявки.

   Щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Реєстрацію відкрито, після переходу за обраним посиланням необхідно заповнити форму, що знаходиться під словом Register.

   Вебінар проходитиме на платформі WEBEX. Технічні обмеження стандартні: операційна система має бути вище ХР та встановлено останню версію браузера. Протягом тижня по закінченню серії, тим, хто прослухав не менше 90 % часу обраного вебінару, на вказану при реєстрацію електронну пошту буде надіслано сертифікат учасника.

ПРОГРАМА ВЕБІНАРІВ:

   12 жовтня

   Тема: Вступ до наукометрії

   Тези: Історичний екскурс. Предмет, мета, задачі наукометрії. Дані, що використовуються для аналізу, їхні джерела, вимоги до якості. Основні показники переваги та недоліки: імпакт-фактор і його варіації, h-індекс, CNCI. Вплив відкритого доступу на розвиток науки. Коректне і некоректне застосування, причини і наслідки. Застосування наукометрії для побудови стратегії розвитку наукової діяльності вченого, установи, країни. Об’єктивна оцінка публікаційної діяльності установи. Профілі установи та автора: функції та можливості. Відповіді на запитання.

   Реєстрація:

   7:15–8:15 https://bit.ly/3j2P3ew

   16:15–17:15 https://bit.ly/3i82Peq

   13 жовтня

   Тема: Референс-менеджер EndNote: швидке оформлення публікацій без помилок

   Тези: Можливості і функції EndNote. Початок роботи. Створення, наповнення та впорядкування власної колекції статей. Імпорт публікацій з Web of Science, он-лайн бібліотек, пошукових систем, сайту видання, створення запису власноруч. Структура статті. Формати пристатейної літератури. Оформлення рукописів за форматом журналу. Експорт даних з EndNote. Створення звітів. Відповіді на запитання.

   Реєстрація:

   7:15–8:15 https://bit.ly/340LI9f

   11:15–12:15 https://bit.ly/3j1Iclr

16:15–17:15 https://bit.ly/2FTpWMX

   15 жовтня

   Тема: Можливості ресурсів Clarivate для успішної грантової заявки

   Тези: Інформація про грантову підтримку у Web of Science Core Collection. Пошук і аналіз літератури, видань, майбутніх партнерів, джерел фінансування, оцінка власних шансів за допомогою бази. Детальний аналіз ефективності співпраці за допомогою аналітичної системи InCites. Також буде розглянуто процедури та особливості оцінювання грантових заявок і на що варто звернути увагу при написанні проекту.

Реєстрація:

7:15–8:15 https://bit.ly/3411D7D

11:15–12:15 https://bit.ly/3kQnZiT

16:15–17:15 https://bit.ly/332566G

   16 жовтня

   Тема: Профілі автора: створення, корегування, можливості

   Тези: Презентація здобутків науковця. Чому і які складнощі можуть виникнути при пошуку робіт певного автора? Оцінка наукового доробку автора у Web of Science Core Collection. Які показники окрім індексу Гірша доступні. Як можна вплинути на цитованість роботи? Розповсюдження публікацій, чи може автор розмістити роботи у відкритому доступні. Авторські профілі Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate, Google Scholar: створення, наповнення, підтримка, коректне застосування. Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація:

7:15–8:15 https://bit.ly/3jkbBHT

12:15–13:15 https://bit.ly/2Hwr4X3

16:15–17:15 https://bit.ly/2Gaa08E

 

 Запрошуємо до участі у безкоштовних вебінарах!Категорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.