Новий покажчик бібліотеки!

Автор: bibliograf от 6-01-2021, 10:35, переглянуло: 249

 

Новий покажчик бібліотеки!

Цінні видання ФБ ХНАУ ім. В. В. Докучаєва. Вип. 4. Видання з природничих наук (XIX ст.) : бібліогр. покажч. / уклад.: О. Д. Кандаурова, І. П. Жидких. – Харків : ХНАУ, 2020. – Ч. 1: Природознавство. Математика. Астрономія. Фізика. Хімія. Кристалографія. Мінералогія. Геологія. Фізична географія. Метеорологія. Петрографія. Економічна геологія. Гідрологія. Палеонтологія. – 156 с. : іл. – (Серія «Книжкові скарби ФБ ХНАУ ім. В. В. Докучаєва») (Назустріч 205-й річниці від дня заснування ХНАУ ім. В.В. Докучаєва). – Текст укр., рос. мовами.

   Покажчик розкриває колекцію рідкісних і цінних російськомовних книг з природничих наук XIX ст. з фондів Фундаментальної бібліотеки ХНАУ ім. В.В. Докучаєва. Містить 208 бібліографічних записів з елементами наукового опису, складених відповідно до стандартів.

   Структура видання складається з основної частини та низки допоміжних покажчиків. В основній частині матеріал розташовано за тематичними рубриками згідно Універсальної десяткової класифікації (УДК), в рубриці – за алфавітом авторів і назв. Різноаспектному розкриттю змісту сприяє розгалужений науково-допоміжний пошуковий апарат, який містить покажчики, що значно збагачують видання та підвищують його інформативність: іменний і хронологічний покажчики, перелік типографій і видавців за містами, покажчик провенієнцій. Видання ілюстровано портретами авторів і зображеннями книг.

   Покажчик призначений як для фахівців – науковців, студентів, бібліотечних працівників, так і для широкого загалу користувачів, зацікавлених історичним минулим природничих наук.

ПЕРЕГЛЯНУТИ:

 

 Категорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.