Відбулося засідання бібліотечних фахівців

Автор: bibliograf от 22-02-2021, 11:29, переглянуло: 164

 

ЗАСІДАННЯ БІБЛІОТЕЧНИХ ФАХІВЦІВ

   18 лютого 2021 р. у відділі науково-інформаційного забезпечення інноваційних процесів Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка відбулося засідання секції науково-методичної та науково-дослідної роботи Харківського обласного відділення (філії) ВГО Українська бібліотечна асоціація, на якому про роботу Головної бібліотеки Харківського територіального об’єднання сільськогосподарських бібліотек у 2020 р. звітувала завідувачка науково-методичного відділу Фундаментальної бібліотеки ХНАУ ім. В.В. Докучаєва О.В. Склярова.

   На засіданні розглянули основні підсумки науково-методичної та науково-дослідної роботи бібліотек – головних методичних центрів Харкова у 2020 р.; поточні питання реалізації регіонального корпоративного проєкту «Бібліотечна енциклопедія Харківщини»; затверджено «Зведений план науково-методичної та науково-дослідної роботи бібліотек – головних методичних центрів та громадських бібліотечних об’єднань м. Харкова на 2021 р.».

   Також учасники засідання обговорили проведення Всеукраїнського конкурсу імені Л.Б. Хавкіної серед молодих бібліотечних фахівців, незалежно від відомчого підпорядкування бібліотек, в яких вони працюють, аспірантів, магістрів, бакалаврів профільних закладів вищої освіти на кращу наукову роботу та інноваційний проєкт, який проводиться з нагоди 150-річчя від дня народження (2021) видатної бібліотекознавиці, однієї з фундаторок Харківської бібліотечної школи Любові Борисівни Хавкіної.

   Під час заходу презентовано видання «Методична діяльність публічних бібліотек України: історичний огляд», присвячене 190-річчю від часу заснування Харківської державної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка. У праці висвітлена історія становлення науково-методичної діяльності публічних бібліотек України з моменту виникнення до сьогодення.

Презентація видання: 

https://ru.calameo.com/read/000632945fbc3cff975b5

Відбулося засідання бібліотечних фахівців
Відбулося засідання бібліотечних фахівців
Відбулося засідання бібліотечних фахівців
Категорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.