Відбулася атестація співробітників бібліотеки

Автор: bibliograf от 8-04-2021, 08:55, переглянуло: 212

 

БІБЛІОТЕКАРІ ПРОЙШЛИ ПЛАНОВУ АТЕСТАЦІЮ

   Сьомого квітня відповідно до наказу Міністерства культури і туризму України від 16.07.2007 р. № 44 «Про затвердження Положення про проведення атестації працівників підприємств, установ, організацій та закладів галузі культури», наказу Міністерства культури і мистецтв України від 14.04.2000 р. № 168 за погодженими з Міністерством праці та соціальної політики України, згідно з п.п. 1.2-1.5 п. 3.26 «Положення про Фундаментальну бібліотеку ХНАУ ім. В.В. Докучаєва» відбулася планова атестація співробітників Фундаментальної бібліотеки, яка проводиться кожні п’ять років.

Відбулася атестація співробітників бібліотеки
Відбулася атестація співробітників бібліотеки

   Атестація базується на принципах демократизму, загальності, усебічності, систематичності, колегіальності, доступності та гласності, неперервної освіти й самовдосконалення, морального і матеріального заохочення, що забезпечують об’єктивне, гуманне, доброзичливе ставлення до бібліотечних працівників.

   Основним її завданням є оцінка професійної кваліфікації і ділових якостей працівника на основі об’єктивних, обґрунтованих критеріїв, виходячи з результатів його роботи, з метою визначення можливостей професійного і посадового росту.

   Напередодні атестації згідно з вимогами Положення про проведення атестації працівників підприємств, установ, організацій та закладів галузі культури (Міністерства культури і туризму України) підготовлено пакет необхідних документів.

Відбулася атестація співробітників бібліотеки
Відбулася атестація співробітників бібліотеки

   До складу атестаційної комісії ввійшли: І.М. Кукса, перший проректор, голова атестаційної комісії; В.М. Петров, проректор з науково-педагогічної роботи, заступник голови комісії; Т.Л. Петриченко, провідна бібліотекарка, секретар комісії; члени: С.М. Приходько, голова ППО ХНАУ ім. В.В. Докучаєва; Т.П. Пустовойт, керівник навчального відділу; І.С. Сергєєва, начальник відділу кадрів; Ю.В. Синявіна, голова профспілкової організації ХНАУ ім. В.В. Докучаєва; О.В. Склярова, завідувачка відділу бібліотеки.

Відбулася атестація співробітників бібліотеки
Відбулася атестація співробітників бібліотеки

   Атестацію проходили 11 співробітників бібліотеки. На засіданні заслухано повідомлення завідувачки науково-методичного відділу О.В. Склярової щодо атестаційних характеристик кожного працівника; переглянуто представлені кожним працівником інформаційні листи самооцінки фахівця. Під час атестації члени комісії ставили питання працівникам, які атестуються.

   Оцінюючи роботу персоналу Фундаментальної бібліотеки, атестаційна комісія відкритим голосуванням оцінила професійну кваліфікацію і ділові якості кожного працівника. Усі співробітники бібліотеки, які пройшли атестацію, підтвердили свою відповідність займаним посадам. Зауваження, внесені членами атестаційної комісії, будуть враховані.

Ірина Жидких, головна бібліографиняКатегорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.