Ушанування пам'яті Сергія Подолинського

Автор: bibliograf от 23-06-2021, 12:44, переглянуло: 124

 

Ушанування пам'яті Сергія Подолинського

УШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ВИДАТНОГО ВЧЕНОГО СЕРГІЯ ПОДОЛИНСЬКОГО

   23 червня відбувся круглий стіл на тему «Сергій Подолинський – основоположник природничих засад мислення і господарювання в національній та світовій економічній науці». Захід організовано спільними зусиллями кафедри економічної теорії ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», Наукової бібліотеки імені М.В. Довнар-Запольського і відділу економічної історії Наукового товариства імені Сергія Подолинського ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАНН України».

   Обговорити плідний науковий і творчий доробок видатного вченого, економіста, соціолога, мислителя, громадського і політичного діяча Сергія Подолинського (1850–1891) зібралися фахівці та науковці дослідних установ і провідних закладів вищої освіти з Нідерландів, Польщі та України (Київ, Харків, Полтава, Житомир, Львів, Одеса, Суми, Тернопіль).

   Участь у роботі науково-освітнього заходу, присвяченого вшануванню пам’яті Сергія Подолинського взяли доктор екон. наук, доцент, завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Станіслав Василішин і головний бібліограф Фундаментальної бібліотеки Ірина Жидких.

   Докучаєвці представили до матеріалів круглого столу доповідь «Сергій Подолинський – геній економічної думки та наставник видатних діячів України». «Ми, представники славетного аграрного вишу, який носить ім’я В.В. Докучаєва, завжди пам’ятаємо про те, що академік В.І. Вернадський, один із найближчих учнів видатного вченого-ґрунтознавця, у своєму вченні продовжив і розвив наукові розробки й надбання видатного українського вченого-енциклопедиста С.А. Подолинського», – зазначено в тезах.

   Нашому поколінню варто все глибше й глибше зануритися в погляди та неоціненний спадок економічної думки, яку втілив у своїх працях і своїх послідовниках Сергій Подолинський, передавати ці знання молоді та примножувати їх власними науковими здобутками на благо України.

Ірина Жидких, головний бібліограф

Ушанування пам'яті Сергія Подолинського
Ушанування пам'яті Сергія Подолинського


 Категорія: Бібліотека

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.