Клуб ділового спілкування

ВІДБУВСЯ КЛУБ ДІЛОВОГО СПІЛКУВАННЯ

27 квітня у Фундаментальній бібліотеці ХНАУ ім. В.В. Докучаєва відбулася зустріч у рамках новітньої форми інформаційно-бібліографічної діяльності «Клуб ділового спілкування».

За круглим столом зібралися фахівці з бібліотечної справи двох бібліотек вищих аграрних навчальних закладів Харківщини – ФБ ХНАУ ім. В.В. Докучаєва та Наукової бібліотеки ХНТУСГ ім. Петра Василенка. Фахівці двох провідних бібліотек аграрних вишів обговорювали питання реального стану, нагальних потреб та перспектив розвитку університетських бібліотек. Основну увагу приділено діяльності відділів бібліотек. Учасники обмінялися досвідом роботи та напрацьованими надбаннями. Гості представили яскраві презентації, які свідчать про те, що бібліотеки безперечно йдуть вперед, розвиваються в інформаційно-технічному напрямку. Співробітники Фундаментальної бібліотеки ХНАУ презентували свої «скарби», зокрема «Книжкові колекції». Адже, саме колекції, виділені з фонду рідкісних і дореволюційних видань є найбільш цікавими та пізнавальними. 

Приємним завершенням «Клубу ділового спілкування» стала прогулянка дендропарком.

Сподіваємося, що такі зустрічі стануть традиційними. Адже тільки при безпосередньому спілкуванні налагоджуються міцні зв’язки, що сприяють плідній взаємодії бібліотек на сучасному етапі розвитку суспільства.

Фундаментальна бібліотека ХНАУ ім. В.В. Докучаєва приймає колективні заявки на презентацію «Книжкові колекції».

 

Ірина Жидких, головний бібліограф 


Переглядів:  1279