Зустріч зі студентами Ногайського коледжу. Факультет інженерів землевпорядкування

Автор: Intercom от 11-03-2016, 11:15, переглянуло: 847

 

Зустріч зі студентами Ногайського коледжу. Факультет інженерів землевпорядкування

Зустріч зі студентами Ногайського коледжу


     Декан факультету інженерів землевпорядкування, професор університету О.В. Князь провів зустріч зі студентами старших курсів землевпорядного відділення Ногайського коледжу (м. Приморськ). Під час зустрічі О.В. Князь здійснив короткий екскурс з історії Харківського національного аграрного університету  ім. В.В. Докучаєва, становлення і розвитку землевпорядної освіти в нашому університеті, охарактеризував сучасний стан факультету інженерів землевпорядкування і плани на майбутнє.

     Особливу увагу під час спілкування було приділено необхідності професійного зростання молоді, необхідності отримання повної вищої землевпорядної освіти як запоруки професійного успіху, переваги навчання на факультеті інженерів землевпорядкування ХНАУ ім. В.В. Докучаєва. Спілкування пройшло в теплій і дружній атмосфері та викликало неабияке зацікавлення з боку майбутніх вступників.

     По закінченні зустрічі О.В. Князь висловив сподівання зустрітися з дипломованими молодшими спеціалістами - землевпорядниками в стінах нашого славетного університету.Категорія: Новини, Профорієнтація

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.