Запрошуємо Вас пройти стажування в Міжнародному університеті Шиллера в Гайдельберґе (Німеччина)

Автор: Intercom от 1-04-2016, 09:04, переглянуло: 692

 

ЗАГАЛЬНА ПРОГРАМА ТРАНСФЕРУ

Трансфер: Львів-Прага-Бамберг-Вюрцбург- Гайдельберґ (Мангейм)-Штутгарт-Карлсруе-Страсбург-Париж-Гайдельберґ (Мангейм)-Вроцлав-Краків-Львів

1 день. 15 липня. П’ятниця. Виїзд зі Львова. Нічний переїзд до Праги. Перетин кордону до 24.00.

2 день. 16 липня. Субота. Приїзд до Праги. Поселення в готель. Вільний час. Ніч у Празі.

3 день. 17 липня. Неділя. Прага. Сніданок. Переїзд в Бамберг і Вюрцбург. Вільний час. Переїзд в Мангейм (Гайдельберґ). Поселення в готель.

4 день. 18 липня. Понеділок. Сніданок. Стажування в університеті Шиллера в Гайдельберґе Ніч в готелі.

5 день. 19 липня. Вівторок. Сніданок. Стажування. Після обіду: відвідування Штутгарта та Карлсруе. Ніч в готелі.

6 день. 20 липня. Середа. Сніданок. Стажування. Виїзд в Страсбург. Робота у малих групах. Переїзд до Парижу. Поселення в готель в Парижі. Ніч у готелі.

7 день. 21 липня. Четвер. Париж. Сніданок. Стажування в університеті Шиллера в Парижі.  Ніч у готелі.

8 день. 22 липня. П’ятниця. Париж. Сніданок. Стажування. Ніч у готелі.

9 день. 23 липня. Субота. Париж. Сніданок. Переїзд в Гайдельберґ. Стажування. Вручення сертифікатів. Ніч у готелі.

10 день. 24 липня. Неділя. Сніданок. Відвідування одного з найдивовижніших парків Європи - Луізенпарку.  Нічний переїзд у Вроцлав.

11 день. 25 липня. Понеділок. Прибуття у Вроцлав. Поселення у готель. Вільний час. Ніч у готелі.

12 день. 26 липня. Вівторок. Вроцлав. Сніданок. Переїзд до Кракова. Робота у малих групах. Нічний переїзд до Львова. Перетин кордону після 24.00.

13 день. 27 липня. Середа. Прибуття вранці до Львова.

9 ночей у готелях, 3 нічні переїзди, 11 днів за кордоном.


ПРОЕКТНА ПРОГРАМА СТАЖУВАННЯ

«ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС, СУЧАСНІ МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ: ДОСВІД МІЖНАРОДНОГО УНІВЕРСИТЕТА ШИЛЛЕРА»

(в програмі можливі зміни)

18 липня

 • Оглядова екскурсія по університету Шиллера.
 • Лекція: Організація навчального процесу у Європі на прикладі досвіду Міжнародного університету Шиллера (професор Майкл Рейнон, ректор Міжнародного університету Шиллера, Гайдельберґ).
 • Презентація. Шлях успіху: Міжнародний університет Шиллера – п’ять країн – висока якість (Браніслав Льюцик, директор з навчальних питань та відбору студентів).
 • Лекція: Обов’язкові та вибіркові курси професійної підготовки студентів: принципи вибору, система реєстрації на курси, підходи побудови навчальних програм (Дон Бреджі, голова департаменту навчання).
 • Workshop: Шляхи підвищення якості професійної освіти (доктор Ніколь Махо, декан факультету бізнес адміністрування Schiller International University, Гайдельберґ).

19 липня

 • Презентація: Програма подвійних дипломів англійський університет Рохемптон (Велика Британія) та Міжнародний університет Шиллера (Німеччина): особливості освітніх програм (Анна Томсик, заступник з питань навчання та відбору студентів).
 • Лекція: Методи викладання орієнтовані на підвищення практичних знань студентів на прикладі блоку дисциплін за напрямом підготовки International Business (доктор Ніколь Махо, декан факультету бізнес адміністрування Schiller International University, Гайдельберґ).

20 липня

 • Workshop: Internship як засіб підвищення рівня освіти студентів (Наталі Бабкова професор кафедри міжнародного бізнесу Schiller International University).

·      Лекція професора Олександра Кендюхова: «Мотиваційні аспекти європейського освітнього процесу. Досвід передових європейських країн та висновки для України».

 

21 липня

·    Особливості організації навчального процесу Міжнародного університету Шиллера (Париж): міжкультурна різниця – американські та європейські студенти (Бріджит Боужам, професор кафедри Міжнародного бізнесу та дипломатії).

 • Workshop: Міжнародні стандарти освіти: система складання іспитів, оцінка знань, підходи щодо організації контролю знань студентів (доктор Джейс Браун, ректор Міжнародного університету Шиллера у Парижі.).
 • Презентація: Підходи до організації наукових досліджень на прикладі Міжнародного університету Шиллера (Наталі Бабкова професор кафедри міжнародного бізнесу Schiller International University).
 • Майстер-клас: Двостороння оцінка ефективності роботи викладачів (Наталі Бабкова професор кафедри міжнародного бізнесу Schiller International University).

 

22 липня

·  Самостійна робота з аналізу інтернаціоналізації навчального процесу у Міжнародному університеті Шиллера (Париж).

23 липня

·   Підсумковий круглий стіл.

·   Вручення сертифікатів.


УМОВИ УЧАСТІ

  Пройти стажування мають можливість тільки наукові співробітники університетів та академічних наукових установ, аспіранти та студенти українського громадянства.

  Вартість участі у програмі, включаючи трансфер та готельне обслуговування, складає еквівалент 520 євро, куди входить: безпосередня участь у стажуванні, трансфер згідно програми, проживання зі сніданками у готелях (3 зірки), отримання сертифіката учасника стажування, електронний фотодайджест (буде надісланий учасникам після закінчення стажування на електронні адреси), загальноорганізаційні витрати. Послуги візового центру, медичне страхування, екскурсії та вхідні білети до вартості не входять!

  Оформлення запрошення, подання документів на візу та резервування місця учасника стажування здійснюється за умови попереднього резервування шляхом попередньої сплати частини загальної вартості в еквіваленті 50 євро згідно рахунку туроператора «Алголь».

Оформлення віз відбувається за офіційним запрошенням Міжнародного університету Шиллера в Гайдельберґе (Німеччина).

  Якщо учаснику стажування буде відмовлено у видачі візи – сума попереднього резервування повертається, за винятком випадків, якщо у візі відмовлено по причині подання потенційним учасником стажування не правдивих відомостей про себе, або відмові у прийнятті документів по причині їх невідповідності вимогам консульства, або не своєчасного подання документів на візу.

Основна сума (еквівалент 400 євро) сплачується протягом чотирьох днів після отримання візи згідно рахунку туристичного оператора «Алголь», залишок 70 євро сплачується по прибутті на місце стажування.

 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВІЗИ

  Для отримання візи необхідно підготувати наступні документи: паспорт України, закордонний паспорт, довідка з місця роботи із зазначенням середньої заробітної плати за останні 6 місяців, довідки/виписки з банку (рух коштів за останні 6 місяців) та залишок на рахунку, поліс медичного страхування для виїзду закордон. Після отримання заявки, учаснику буде надіслано повний перелік документів, які необхідно підготувати для подання на отримання візи.

 

Всі, хто планує взяти участь у стажуванні, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: confgalilei@ukr.net

  Тема листа: Стажування-липень Гайдельберґ Прізвище та Ім’я учасника

Вкладені файли, які будуть відіслані на вищезазначену електронну адресу, повинні мати ОБОВ’ЯЗКОВІ НАЗВИ, а саме:

 • Заявка прізвище;
 • Паспорт прізвище.

 

Термін подання заявок – до 8 квітня 2016 р.!

Консультування надається: з 9.00 до 18.00 з понеділка по п’ятницю.

Ірина Максименко, тел.: 068 955 22 67; e-mail: confgalilei@ukr.net

Категорія: Новини, Різне

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.