Допомога виробництву. Факультет інженерів землевпорядкування

Автор: Intercom от 8-04-2016, 11:24, переглянуло: 815

 

Допомога виробництву. Факультет інженерів землевпорядкування

Допомога виробництву. Факультет інженерів землевпорядкування

    З метою вчасного наповнення Національної кадастрової системи даними про зареєстровані земельні ділянки та їх землевласників (землекористувачів) Головне управління Держгеокадастру у Харківській області 22 березня 2016 року звернулося до ректора нашого університету професора В.К. а з проханням залучити до цієї роботи студентів факультету інженерів землевпорядкування.

Деканатом факультету було обрано п’ять кращих студентів 4 курсу та магістратури, а саме: Бовкуна Олексія, Зуб Дарію, Калашник Катерину, Матющенко Дарію та Олійник Альону.

   Наші студенти проводять роботи з конвертації файлів обміну земельно-кадастрової інформації та наповнення їх семантичними даними, також у них є гарна можливість ознайомитися зі специфікою роботи Головного управління Держгеокадастру, отримати цінні поради та рекомендації від фахівців управління та здобути практичні навички роботи безпосередньо на виробництві.

   Сподіваємося на подальшу співпрацю Головного управління Держгеокадастру у Харківській області з факультетом інженерів землевпорядкування нашого університету.
Категорія: Новини, Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.