Повернувся з АТО

Автор: Intercom от 11-04-2016, 10:33, переглянуло: 1381

 

Повернувся з АТО

Повернувся з АТО

 

   7 квітня щорічно всі православні святкують одне з дванадесятих свят – Благовіщення. Цього дня кафедра управління земельними ресурсами та кадастру відзначала свій 70-річний ювілей у форматі круглого столу. І саме в цей день повернувся з АТО старший викладач кафедри Владислав Павлович Погойда, який був мобілізований 27 березня 2015 р. Тож на кафедрі було потрійне свято.

   Спочатку В.П. Погойда був зарахований на посаду діловода в ХОРВК (Харківський об’єднаний районний військовий комісаріат). З 6 листопада його переведено до 54-ї ОМБр (окремої механізованої бригади) розвідувальної роти, яка проходила бойове злагодження на полігоні «Широкий лан» Миколаївської області. У 2016 році в складі 54-ї ОМБр брав участь в антитерористичній операції у Донецькій області.

   Колектив кафедри постійно підтримував з ним зв'язок, з нетерпінням чекаючи його повернення. І цією датою стало 7 квітня 2016 року.

Шановний Владиславе Павловичу! Ви мужньо захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Ми раді бачити Вас знову поряд з нами. Бажаємо Вам і Вашій родині здоров’я, добробуту, успіхів у всіх справах, а головне – мирного неба!

 

З повагою

колектив кафедри управління

земельними ресурсами та кадастру
Категорія: Новини, Жизнь замечательных людей

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.