За сучасних умов життя для кожного викладача є можливість стати носієм авторитету

Автор: Intercom от 13-04-2016, 10:00, переглянуло: 701

 

   Відповідно до професійних стандартів, кваліфікований викладач повинен уміти спілкуватися з аудиторією, володіти чіткістю та якістю мовлення, хорошим стилем викладання, умінням стимулювати пізнавальні здібності студентів. Він повинен мати цілий ряд знань і умінь, зокрема:

 • глибоко знати предмети викладання;
 • уміння ясно і доступно викладати його зміст;
 • застосовувати в навчальному процесі сучасні технічні засоби навчання;
 • уміти поєднувати теоретичні викладки з конкретними прикладами з практики, ставити таккітпитання, що створюють передумову для розуміння студентами навчальної теми з альтернативних позицій;
 • володіти навичками уважного слухання;
 • мати почуття  гумору і з його допомогою налагоджувати контакт з аудиторією;
 • бути ентузіастом своєї справи і передавати своє захоплення навчально-дослідницькою діяльністю студентам;
 • відзначатися творчим складом інтелекту, вмінням продукувати нові ідеї;
 • постійно вчитися, розкриваючи свій науковий кругозір;
 • вміти вчасно підтримати студента і позитивно оцінювати процес та ре­зультати його діяльності;
 • не соромитися радитися з більш досвідченими викладачами;
 • бути терплячим і завжди пам'ятати, що немає двох однакових студентів, через це необхідно знати індивідуальні особливості кожного з них і в разі потреби пояснювати матеріал кілька разів;
 • бути активним членом профспілкової організації, де можна обмінятися досвідом з колегами і бути в курсі сучасних відкриттів та тенденцій розвитку своєї галузі знань.

   Більше 10 років на факультеті лісового господарства працює, надзвичайна людина – кандидат с.-г. наук, доцент Горошко Віталій Віталійович. Він, наділений ерудованістю, простотою, відкритістю, безкорисливістю, працездатністю і самовідданістю, невпинно дарує частинку свого серця студентам.

   На кафедрі лісівництва ім. Б.Ф. Остапенка Віталій Віталійович викладає такі дисципліни як, лісомисливське господарство та лісівництво.

   Завдяки його заняттям з дисципліни лісомисливського господарства майбутні фахівці набувають знань про збереження і відтворення лісомисливської фауни, про характеристики і методи оцінювання якості мисливських угідь та обліку мисливських ресурсів, принципів організації мисливсько-господарської діяльності, з основ біотехнології, мисливського собаківництва, технології переробки мисливської продукції, правил безпеки, охорони тварин як основи ведення мисливського господарства. На кожному занятті студенти поринають у світ мисливства і дикої природи. На практичних заняттях Віталій Віталійович дає змогу ознайомитися з різноманітними видами мисливської зброї - як холодної, так і вогнепальної (лук, ножі, рушниці, тепловізор).

   Окремо хотілось відзначити практичне заняття, на якому формували мисливський трофей косулі. Віталій Віталійович разом з Кальченком Олександром Юрійовичем, – викладачем Чугуєво-Бабчанського коледжу, декілька занять розповідали і практично показували, як виготовляти мисливські трофеї. Студенти з великим захопленням та уважністю слідкували за всіма етапами роботи викладачів.

   Також, Віталій Віталійович велику увагу теоретичному курсу з лісівництва та практичним заняттям, завдяки яким студенти мають змогу познайомитися з керівниками державних підприємств лісового господарства, і здійснювати також різноманітні екскурсії до лісу.

Студенти факультету лісового господарства щиро Вам, Віталію Віталійовичу, вдячні за Вашу нелегку працю!Категорія: Новини, Жизнь замечательных людей

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.