Лекції професора Ю.Л.Цапко з ХНАУ ім.В.В. Докучаєва

Автор: Intercom от 27-04-2016, 13:25, переглянуло: 848

 

Лекція професора Ю.Л.Цапко з ХНАУ ім. В.В.Докучаєва

   У вівторок, 5 квітня для студентів кафедри ґрунтознавства Інституту біології, хімії та біоресурсів було прочитано лекцію "Буферність ґрунтів: її теоретичне та практичне значення".

   Лекцію провів доктор біологічних наук, професор кафедри ґрунтознавства Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва, завідувач лабораторії "Родючості гідроморфних і кислих ґрунтів" ННЦ "Інститут ґрунтознавства та агрохімії ім. О.Н. Соколовського", Юрій Леонідович Цапко.

   Для студентів буде доступна он-лайн версія прочитаної лекції та Калькулятор для практичного обчислення різних видів буферності ґрунтів.

Лекції професора Ю.Л.Цапко з ХНАУ ім.В.В. Докучаєва

 Поведено он-лайн семінар на тему: «Буферність ґрунтів, її теоретичне і практичне значення»

    5 квітня 2016 р. У рамках співробітництва Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» з вищими навчальними закладами Міністерства освіти і науки України було проведено в режимі он-лайн науковий семінар з викладачами та студентами Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича (кафедра ґрунтознавства).

   На семінарі професор кафедри грунтознавства ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, завідувач Лабораторії родючості гідроморфних і кислих ґрунтів Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського», доктор біологічних наук Цапко Юрій Леонідович зробив доповідь на тему: «Буферність ґрунтів, її теоретичне і практичне значення».

   У доповіді було висвітлено питання з різновидів буферності ґрунтів, розкрито дефініцію термінів, наведено алгоритм побудови графіків буферності, висвітлено діагностичні питання та розрахунки норм меліорантів з використанням буферності.
Категорія: Новини, Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.