Враження студентів екологів від олімпіади

Автор: Intercom от 12-05-2016, 08:53, переглянуло: 754

 

Враження студентів екологів від олімпіади


Враження студентів екологів від олімпіади

    Нам було приємно відстоювати честь Харківського національного університету ім. В.В. Докучаєва в другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування», що відбулася 25–28 квітня 2016 р. на базі Харківського національного університету міського господарства  ім. О.М. Бекетова. 

   Відзначимо, що нас вразила організація заходу, все пройшло на дуже високому рівні. Учасників олімпіади було багато, проте всі робочі моменти були чітко злагоджено, скрізь панувала доброзичлива атмосфера. Як учасники, так і організатори олімпіади були дуже щирими та привітними.

   Олімпіада пройшла у два тури. Учасники олімпіади були забезпечені всім необхідним для результативного виконання завдань.

   На нашу думку, участь в олімпіаді – це гарний досвід на майбутнє, можливість перевірити себе та свої знання. Тому ми задоволені, що стали учасниками такого дійства.

   Майбутнім учасникам хочемо побажати, щоб вони ні в якому разі не боялися і самі виявляли бажання не тільки перевірити себе, а й відстояти честь факультету й університету.

   Завдяки цій олімпіаді нам вдалося знайти нових друзів, з якими маємо багато спільних тем, і не лише у сфері науки. Думаємо, що після олімпіади наше спілкування продовжиться.

Враження від олімпіади лише позитивні!

   Висловлюємо щиру подяку всьому колективу кафедри екології та біотехнології Харківського національного університет ім. В.В. Докучаєва за підтримку!

 

Переможниці І і учасниці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з напряму

«Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»

Репуло Анна і Хоменко Олена
Категорія: Новини, Жизнь замечательных людей

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.