Традиції нашого університету

Автор: Antip от 11-10-2012, 21:26, переглянуло: 1721

 

Традиції нашого факультету

 

Здавалося б,учитися на бухгалтера зовсім нецікаво. Кожного дня все одне й теж: цифри, проводки, баланси, документи… безкінечна рутина, просто «цифровий колапс»! Але не зовсім так… Починаючи з першого вересня кожен студент нашого факультету обліку і фінансів потрапляє у вирій надзвичайних подій.

Під пильним керівництвом Ірини Михайлівни та Юлії Сергіївни найактивніші із студентів відправляються у незабутню подорож під назвою «Навчальний рік».

Спершу ми зупиняємося на станції «Туристичний зліт». Метою цієї зупинки є знайомство з першокурсниками, які так соромляться заговорити навіть один з одним. Ми беремо участь в естафетах та різних конкурсах, варимо кашу (до речі, вона виходить смачною навіть, якщо недоварена, пересолена чи підгорівша, бо все таки вона перша!), співаємо пісні біля вогнища, в решті решт усі цілуємося та з новими силами їдемо на наступну станцію під назвою «Вечір читання віршів».

Вечірня станція дуже гарна і затишна. Тут кожен із присутніх відпочиває душею, насолоджується віршами, що написані не просто поетами, а студентами нашого факультету. У цей вечір ми долучаємо до плідної співпраці не тільки юних письменників, а й викладачів. Так плавно, у замріяному настрої ми рушаємо до станції «Алло, ми шукаємо таланти!».

Ось нарешті привітно відчиняються двері актової зали, студенти займають свої місця і з нетерпінням чекають на концерт… почалося… Запальні танці, гучні пісні, веселі жарти, оригінальні постановки, блискуча мішура, спалахи фотокамер і фінальна пісня… Не дарма ми зупинились, бо тут знайшлося безліч талантів. Не просто творчих людей, а багатогранних особистостей, які свою оригінальність зможуть втілювати і на майбутній роботі. 

Наш потяг уже досить заповнений, тож можна почати пошук інтелектуально розвинених студентів. Направляємося до станції «Що? Де? Коли?». Ця станція напрочуд цікава, бо на ній можна показати, який багаж знань накопичила людина протягом життя і ґрунтовно його поповнити. Заплутані питання, командний дух, боротьба інтелектуалів приводять до появи спільних інтересів між учасниками, подальшої дружби та, звичайно, до гарних оцінок у майбутньому.

Попереду дуже цікава, але забута станція «Жіночий футбол». Вона була збудована давно і, на жаль, зруйнована з незрозумілих причин. Дівчат на нашому переважно жіночому факультеті вистачає, футбольне поле теж є, і м’ячів на всіх вистачить, тож давайте загальними зусиллями відновимо цю станцію. Будьмо не тільки розумною і творчою, а ще й здоровою молоддю!

Так весело і доїхали ми до останньої станції «Сесія». Яка б вона не була важка, але з новими друзями, знаннями та міцним здоров’ям нам усе під силу. Тож давайте і надалі плекати всі традиції факультету обліку і фінансів, задля свого особистого розвитку та незабутньої юності.

 

Маслєннікова М. 

 

 

Традиції нашого університету
Традиції нашого університету
Традиції нашого університету


Категорія: Новини

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.