Турнір із волейболу

Автор: Uspeh от 22-10-2012, 14:47, переглянуло: 1831

 

       У турнірі, який із цього року став міжнародним, взяли участь команди, складені в основному з випускників університету, які нині працюють в аграрному секторі районів і міст Харківської області. Уперше у змаганнях взяла участь і збірна волейбольна команда викладачів та співробітників Бєлгородської сільськогосподарської академії ім. В.Я. Горіна на чолі із завідуВАЧЕМ кафедри фізвиховання Л.В. Гирей.

    На відкритті та підведенні підсумків турніру були присутні  керівники університету – ректор В.К. , перший проректор А.М. Свиридов, голова профкому А.В. Бондарєв, директор Науково-дослідного інституту ім. Юр’єва С.І. Попов. Вони розповідали про життєвий шлях Ю.В. Будьонного, його наукові та педагогічні надбання, бажали успіхів  учасникам змагань.

    Напружена боротьба в спортивному залі тривала з 10-ї до 16-ї години. Відмінний клас гри показали команди Кегичівського, Дворічанського районів, с. Циркуни та викладачів університету.  Призерами 5 турніру пам’яті Ю.В. Будьонного стали спортсмени с м т Кегичівка – 1 місце, ХНАУ ім. В.В. Докучаєва – 2 місце,  с. Циркуни – 3 місце.

     Добре укомплектована і підготовлена команда  с м т  Дворічна, очолювана випускником агрономічного факультету, заслуженим працівником сільського господарства України Шишкуновим О.Ф., на жаль, не змогла пробитися до фіналу. Незважаючи на результати, усі учасники залишилися задоволені  грою, отримали позитивні емоції від спілкування.

     Оргкомітет висловлює щиру подяку спонсорам турніру:  О.Ф. Шишкунову, директору ТОВ Родіна; С.І. Попову, директору Науково-дослідного інституту ім. В.Я. Юр’єва, а також профкому університету – голова А.В. Бондарєв.Категорія: Новини, Спортивна діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.