КРАЩІ ДІВЧАТА

Автор: Uspeh от 31-10-2012, 12:06, переглянуло: 3868

 

 НА ФАКУЛЬТЕТІ АГРОХІМІЇ ТА ҐРУНТОЗНАВСТВА СПОРТ МАЄ

ДИВОВИЖНІ ВЛАСТИВОСТІ

Фізкультура і спорт у нашому житті мають загальнонаціональне значення, це по-справжньому сила і здоров’я нації.

 Він об’єднує людей, знайомить їх між собою, зміцнює здоров’я, характер і навіть розумові здібності людей, розвиває в них такі навички, як швидкість, спритність, реакція, координація, витривалість, терпіння і сила. Спорт робить людей більш стійкими до негативних факторів зовнішнього середовища, приносить масу позитивних емоцій.

При університеті працює спортивний клуб, на який покладається організація і проведення спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи в позанавчальний час серед студентів.

Кафедра фізичного виховання запрошує відвідувати заняття у спортивних секціях з волейболу, баскетболу, атлетичної гімнастики, армспорту, важкої атлетики, гирьового спорту, спортивного орієнтування і туризму, легкої атлетики та інших видів спорту.

В університеті проводиться спартакіада студентів. Перші курси активно включились і беруть участь у змаганнях. Серед студентів факультету агрохімії та ґрунтознавства відзначилися дівчата. У вересні цього року команда з волейболу посіла 2 місце у складі: Рева Олена, Ханейчук Катерина, Проваторова Аліна, Шилова Дар’я, Мерінець Катерина, Бабушкіна Аліна. 

Жовтень приніс перемоги у баскетболі, змаганнях із шахів та шашок. Підтримати своїх студенток на змагання приходив декан факультету Василь Володимирович Дегтярьов. Чередниченко Ірина, Кондратенко Тетяна та Васічкова Ксенія – шахові королеви. Задесенець Валерія, Васічкова Ксенія та Лигіна Валерія – королеви шашок.

 

КРАЩІ ДІВЧАТА

 

 Переможниці змагань із шахів спартакіади перших курсів

 

Дівчата: Кирічек Карина, Ханейчук Катерина, Мерінець Катерина, Олексієвець Яна, Кравченко Олександра, Агаєва Вікторія, Горбунова Анастасія перемогли у змаганнях з баскетболу спартакіади перших курсів.

 

 

КРАЩІ ДІВЧАТА

 

 Переможниці змагань із баскетболу спартакіади перших курсів

 

Бажаємо всім подальших успіхів у спортивній діяльності та відмінних оцінок у сесію.

Подоляка А.Є., старший викладач кафедри фізичного виховання

 Категорія: Новини, Спортивна діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.