Ярмарка професій

Автор: Intercom от 25-10-2017, 12:33, переглянуло: 510

 

Ярмарка професій

   За ініціативи доцента кафедри управління земельними ресурсами та кадастру Д.М. Загнія 20 жовтня 2017 р. представники факультету інженерів землевпорядкування відвідали «Ярмарок професій», який відбувся на базі Бердянського НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ” Зачепилівського району Харківської області за підтримки депутата Харківської обласної ради Івана Даниловича Гляня.

   У заході взяли участь представники Зачепилівського центру зайнятості, керівний склад та працівники ПСП ім. Фрунзе, викладачі Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва (Дмитро Миколайович Загній, Вікторія Вікторівна Масленнікова та Аркадій Олександрович Сєдов), а також учні випускних класів та вчителі Бердянського НВК, Новомажарівської та Зіньківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зачепилівського району.

Ярмарка професій

Ярмарка професій
Ярмарка професій

 

   В рамках проведеного заходу учнів було проінформовано про можливості вибору та перспективи отримання освіти після завершення навчання в школі. Зокрема, представники факультету інженерів землевпорядкування ХНАУ ім. В.В. Докучаєва розказали про переваги отримання вищої освіти аграрного спрямування, а також про можливості застосування набутих знань після отримання диплома: доцент В.В. Масленнікова ознайомила учнів із переліком факультетів і спеціальностей, які відкриті в університеті, а також детально розповіла про факультет інженерів землевпорядкування і професію землевпорядника, наголосивши на її важливості й необхідності.

   Також звернула увагу учнів на те, що ставши студентами факультету інженерів землевпорядкування, вони матимуть змогу проходити виробничу практику і навчатися за кордоном та отримати диплом про вищу освіту європейського зразка. Доцент Д.М. Загній зробив наголос на вступній кампанії, яка продовжується в університеті, вказав на її основні моменти і строки подання документів. Старший викладач А.О. Сєдов розповів про застосування новітніх технологій під час навчання в університеті на прикладі безпілотного літального апарату і його можливостей для потреб аграрного виробництва.

Ярмарка професій
Ярмарка професій
Ярмарка професій
Ярмарка професій

   Захід пройшов на високому рівні, й учні отримали необхідну інформацію для роздумів. Сподіваємося, що це допоможе старшокласникам у виборі майбутньої професії, яка приноситиме задоволення і достаток, та чекаємо їх у стінах нашого університету як студентів.

Ярмарка професійКатегорія: Новини

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.