ФОРМУЄМО СПОРТИВНИЙ ІМІДЖ УНІВЕРСИТЕТУ

Автор: Lubov от 29-11-2012, 15:53, переглянуло: 2290

Протягом січня та лютого викладацький склад та співробітники університету змагалися по програмі ХУШ Спартакіади «Здоров’я» ВНЗ ш-1У р.а.

Харківської області. З 12 видів спорту, що обласне управління з фізичного виховання  та спорту включили у програму. Наші спортсмени заявилися по 7 видам спорту.

В гирьовому спорті команда аграрієв в 1 віковій групі до 40 років завоювала срібні нагороди, а ось в другій віковій групі не знайшлося підтримки ст.викладачу кафедри фізвиховання Дідюкову Анатолію і ми посіли 10 місце. Успішно виступили в цьому виді Юрій Дуга (кафедра агрохімії), Володимир Мещеряков (кафедра бух обліку, Віктор Нагаєв (кафедра менеджменту організацій)

27 січня відбулися змагання у другому виді – плавання. Наша команда, незважаючи на відсутність басейну в університеті, не стала  «пасти задніх», а виступила доволі успішно, зайнявши 10 командне місце з 20 команд вузів м. Харкова. Звичайно  було важко змагатися проти таких іменитих команд, як НТУ (ХПІ), ХАІ, Юридичної академії, ХНУРЕ, ХНАУ, ХДАФК, які мають власні басейни або тренуються на орендованих. Відзначилися у своїх запливах сестри Вероніка та Лілія Лисенки (каф. менеджменту організацій), Віктор Будьонний (кафедра  землеробства), Анатолій Полив’яний (кафедра лісових культур і меліорації), Олександр Даниленко, Анатолій Дідюков, Микола Євтєєв, Андрій Тихонов, Катерина Паніна, Олександр Бундур, Василь Хлопенко (кафедра фізвиховання), Валентина Чміль (АГЧ)

Змагання з наступного виду спорту, настільного тенісу, проходили у національному університеті ім. Каразіна. Великий спортивний зал розмістив більше 30 команд у двох вікових групах. В запеклій боротьбі старша команда, у складі Анатолія Полив’яного (кафедра лісових культур і меліорації), Інна Саріогло  (провідний редактор «Знання», Анатолій Дідюков (кафедра фізвиховання) дали бій іменитим суперникам і посіла з 19 команд 9 місце. Значно гірше виступили наші молоді спортсмени, яких підвели їх колеги, що відмовилися взяти участь у змаганнях. В результаті – 17 місце з 21 команди.

У змаганнях з шашок, традиційно сильна команда, очолювана ст.викладачем кафедри фізвиховання Миколою Євтєєвим, гірше виступили своїх можливостей і втратили призове місце також із-за того, що  їх колеги відмовилися взяти участь у змаганнях. Наша команда посіла 7 місце з 11 команд.

У цьому році успішно виступають і наші волейболісти у двох вікових групах, які очолюють капітани Олександр Бундур, Олександр Даниленко (кафедра фізвиховання). Після змагань попереднього етапу команди вийшли у фінальну частину і  будуть боротися за призові місця. Активність у цих змаганнях проявляють Віктор Будьонний (кафедра  землеробства), Микола Шевченко (кафедра  землеробства),Іван Олійник (кафедра

Останнім видом Спартакіади «Здоров’я» були лижні гонки. Наша команда у складі Миколи Євтєєва, Олександра Бундура,  Михайла Басюка,  Андрія Тихонова, Катерини Паніної  (кафедра фізвиховання), Юрія Чеховського (інструктор профкому),  Валентини Олійник (кафедра економіки підприємства), Тетяни Пустовойт (керівник навчального відділу), Тетяни Шварьової (комендант  гуртожитку № 2) вибороли призове 3 місце серед вузів м. Харкова

Команд підтримувала адміністрація університету, виділивши автотранспорт для поїздок на змагання.

Зав.кафедри  фізвиховання        В.І. Хлопенко

Всесвітні змагання з лижних гонок

В  німецькому м. Обервізенталь з 29 лютого по 10 березня відбувся чемпіонат світу серед ветеранів з лижних перегонів. До цих змагань я готувався дуже відповідально, виконав велику підготовчу роботу. Майже кожного дня   тренування на роликових лижах проводилися не менше 2 годин, адже в українських умовах сніжний період короткий і доводиться   це компенсувати лижеролерами та кросовою підготовкою. Взагалі українцям дуже важко конкурувати з лижниками держав, де довгі зими, це в основному Скандинавські країни, Росія та країни Європи з гористою місцевістю.

І ось  29 лютого я в альпійських горах Германії на старті. В  моїй віковій групі  стартували 70 лижників з різних країн світу. Чотири рази, впродовж 10 днів, мені доводилось виходити на старти  різних дистанцій.  Кращими  були  результати  стартів на дистанціях 10 кмі30 км., де я був 23-м. А ось в естафеті 4х5 км, мав честь змагатися  разом з олімпійським чемпіоном Іваном Гараніним і програв йому лише 7 сек.

Своєю участю в чемпіонаті я задоволений і маю мрію, що цей чемпіонат для мене не останній.

Євтєєв М.Г., ст. викладач,кафедри фізвиховання, майстер спорту.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГИРЬОВОГО СПОРТУ

20-22 березня на базі Зооветеренарної академії проводився чемпіонат України серед студентів аграрних вищих навчальних закладів 1-1У р.а. Не зважаючи на складний фінансовий стан вузів Міністерства АПК, на змагання з’їхались 12 вузів ВНЗ Ш-1У р.а. та 20 аграрних закладів освіти 1-П р.а. з усіх куточків нашої держави.

В запеклій боротьбі збірна команда гирьовиків Харківського аграрного університету ім. В.В.Докучаєва посіла шосте місце, набравши 139 балів. Наша збірна поступилася всього одним очком господарям чемпіонату, команді ХДЗВА.

Відмінно виступили і здобули медалі різного ґатунку наші студенти Шекера Сергій (ФАГ) – 1 місце , встановивши рекорд у ривку 236 разів, поштовх - 151. Мушкатьоров Іван (Агрофак) – П місце, ривок – 138, поштовх – 39. Демидко Денис (ФЗР) – Ш місце, ривок – 110, поштовх – 97.

Призери і переможці були нагороджені дипломами і пам’ятними медалями Міністерства мінагрополітики та продовольства.