10 років практики в ДП «Скрипаївське НДЛГ»

Автор: Lubov от 19-08-2013, 09:58, переглянуло: 2483

 

Однією з особливостей навчання лісівників у ХНАУ ім. В.В. Докучаєва є закріплення набутих теоретичних знань на практиці. Як відомо, факультет лісового господарства відновив свою роботу у 2000 р. При цьому у 2003 р. для студентів тодішнього третього курсу було вперше проведено практику зі спеціальних дисциплін у ДП «Скрипаївське НДЛГ». Під керівництвом викладачів кафедри лісівництва студенти заклали цілий ряд постійних і тимчасових пробних площ. Упродовж 10 років студенти лісогосподарського факультету проводять дослідження на наявних пробних площах, а також закладають нові, значно збільшуючи їх систему. 

Сьогодні студентською практикою у ДП «Скрипаївське НДЛГ» керують викладачі кафедр лісівництва і лісоуправління та лісоексплуатації. Вони не лише забезпечують навчальний процес, а й проводять усілякі спортивні змагання і творчі вечори. Кожного року між групами лісівників відбуваються спортивні змагання з волейболу, футболу, плавання, бадмінтону, шахів, спортивного орієнтування та ін. В останній вечір перед від’їздом проводиться концерт. За результатами підсумкових підрахунків визначають групу переможницю, яка отримує нагороди.

Навчальний табір ХНАУ розміщений на лівому березі річки Сіверського Дінця, фактично у самому лісі. На річці є чудовий пляж де студенти купаються і ловлять рибу. Табір ‑ це не лише набуття нових знань і їх закріплення на практиці, а й прекрасний відпочинок у колі друзів.

Студенти третього курсу, а також студенти старших курсів лісогосподарського факультету висловлюють слова вдячності ректору Харківського НАУ ім. В.В. Докучаєва, професору В.К. у, проректору адміністративно-господарської частини В.А. Малюгову, голові профспілки А.В. Бондарєву, які кожен рік турбуються про практику студентів лісівників у ДП «Скрипаївьке НДЛГ» і в наші доволі важкі часи завжди знаходять кошти для її проведення. Окрему подяку виражають деканові факультету А.М. Полив’яному, завідувачам і викладачам  кафедр лісівництва і лісоуправління та лісоексплуатації, директору ДП «Скрипаївське НДЛГ» К.І. Лисак, а також Т.Ф. Титовій за їх роботу, щодо забезпечення побуту і харчування студентів.

Усім щиро дякуємо!

10 років практики в ДП «Скрипаївське НДЛГ»
10 років практики в ДП «Скрипаївське НДЛГ»


Категорія: Новини, Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.