Всеукраїнська науково-практична конференція курсантів, студентів та молодих учених

Автор: Lubov от 12-11-2013, 13:06, переглянуло: 1666

 

Участь студентів ХНАУ у Всеукраїнській науково-практичній конференції

курсантів, студентів та молодих учених

«Проблема традиції в українській культурі»

  31 жовтня 2013 р. на базі Національного університету цивільного захисту України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція курсантів, студентів та молодих учених. У роботі конференції взяли участь понад 120 молодих учених та фахівців з усіх регіонів України.

  У конференції взяли участь представники Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, Харківської державної академії культури, Національного університету «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого», Харківського національного аграрного університету ім.В.В.Докучаєва, Харківського університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба, Харківського соціально-економічного інституту, Азовського морського інституту Одеської національної морської академії, Житомирського державного університету ім. Івана Франка.

Після реєстрації учасники відвідали музей НУЦЗУ.

   Відкриття Всеукраїнської конференції розпочалося з вітальних слів до учасників наукового форуму ректора Національного університету цивільного захисту України проф., канд. психол. наук, генерал-лейтенанта Володимира Садкового, який щиро привітав науковців і побажав усім плідної праці. Вступне слово мав також проректор з наукової роботи НУЦЗУ, проф., д-р техн. наук, полковник служби цивільного захисту Володимир Андронов: «Нещодавно ми відсвяткували 80-річчя з дня народження навчального закладу, 20 – як вищого… Хочу побажати всім гідно виступити та поспілкуватися один з одним. Такі заходи – це завжди нові знайомства, нове коло інтересів, зміцнення традицій народу».

   Керівники конференції радо вітали учасників та висловили подяку студентам-аграрникам, які взяли участь у цьому заході.

У наукових доповідях конференції висвітлювались актуальні філософські, історичні, культурологічні, педагогічні, політичні, соціологічні, філологічні проблеми, пов’язані з культурними традиціями українського та світового суспільства. Науковці досліджували історію та розвиток української мови, літератури, українського козацтва, зокрема традиції та новаторство в цій галузі, традиційну культуру греків України та гуцулів, народні українські обряди, співи, ярмарки, рушники і живопис тощо.

  Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва представляли молоді дослідниці: студентка ІV курсу факультету агрохімії та ґрунтознавства Мощенко Світлана, студентка  V курсу факультету агрохімії та ґрунтознавства Тихоненко Катерина, студентка І курсу факультету інженерів землевпорядкування Шестопалова Ольга, які взяли активну участь у виступах і обговоренні представлених робіт молодих дослідників. Наших учасниць підготували канд. філолог. наук, доцент кафедри української та російської мов О.В.Тихоненко; канд. філолог. наук, доцент кафедри української та російської мов І Ю.Підгородецька; канд. іст. наук, доцент кафедри історичних та соціально-політичних дисциплін О.М.Голікова.

   Після роботи секцій дипломами та сертифікатами було відзначено кращі виступи та нагороджено найактивніших студентів.

 

 

Відділ журналістики ОРСС

Всеукраїнська науково-практична конференція курсантів, студентів та молодих учених
Всеукраїнська науково-практична конференція курсантів, студентів та молодих учених
Всеукраїнська науково-практична конференція курсантів, студентів та молодих учених
Всеукраїнська науково-практична конференція курсантів, студентів та молодих учених


Категорія: Новини, Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.