Освітньо-інформаційний семінар

Автор: Lubov от 18-11-2013, 09:49, переглянуло: 1666

 

Освітньо-інформаційний семінар

на тему:

«Захист прав працівника в Україні»

  Відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 13.09.2013 року «Про затвердження плану заходів Міністерства аграрної політики та продовольства України, що проводяться у 2013 році в межах Всеукраїнського тижня права» 15 листопада 2013 року о 13-00 на кафедрі історичних і соціально-політичних дисциплін ХНАУ ім. В.В. Докучаєва (ауд. 1-513) було проведено Освітньо-інформаційний семінар на тему: «Захист прав працівника в Україні».

  З доповідями виступили: кандидат економічних наук, доцент кафедри історичних і соціально-політичних дисциплін Шерстюк С.В., юрисконсульт ХНАУ ім. В.В. Докучаєва Хомякова І.І., викладач кафедри історичних і соціально-політичних дисциплін Савельєва О.М.

   В семінарі прийняли участь 40 осіб – працівників сільськогосподарських підприємств, господарських товариств, державних підприємств, лісгоспів, приватні підприємці з Харківської, Сумської,Чернігівської, Дніпропетровської, Луганської, Черкаської областей та Автономної республіки Крим.

Освітньо-інформаційний семінар

Доповідає кандидат економічних наук, доцент кафедри історичних і соціально-політичних дисциплін Шерстюк С.В.

Освітньо-інформаційний семінар

На запитання учасників семінару відповідає юрисконсульт ХНАУ ім. В.В. Докучаєва Хомякова І.І.

Освітньо-інформаційний семінар

Доповідь викладача кафедри історичних і соціально-політичних дисциплін Савельєвої О.М.

Освітньо-інформаційний семінар

Учасники семінару

Освітньо-інформаційний семінар

Шерстюк С.В. ознайомлює учасників семінару з нормативно-правовими актами, що регулюють права й обов’язки працівників  та способи захисту прав працівників в Україні.Категорія: Новини, Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.