Вітаємо з перемогою команду КВК "ВЛАСТЕЛИНЫ ПОЛЕЙ"

Автор: Lubov от 21-11-2013, 11:50, переглянуло: 1884

 

Вітаємо з перемогою команду КВК "ВЛАСТЕЛИНЫ ПОЛЕЙ"

    Думаю не помилюся, коли скажу, що жоден з учасників фестивалю команд КВК аграрних вишів країни, який вперше відбувся у Львові в лютому 2006 р. як захід для веселих і найкмітливіших студентів, не міг навіть уявити, що це цікаве свято гумору матиме згодом цікаве продовження. Ще в червні того ж року кращі команди зібралися разом на фестивалі, щоб розіграти Кубок аграрної ліги. Перший трофей дістався своєму господарю після фіналу, який відбувся на базі Луганського національного аграрного університету.

   За вісім років, що минули після першого фестивалю, утворилася дуже потужна організація – Аграрна ліга КВК України. Головою оргкомітету протягом перших семи сезонів був її «хрещений батько» Михайло Галушко, а по-батьківському нею весь час опікуються Міністерство аграрної політики та продовольства України і Асоціація «КВК України». Щорічно в турнірах ліги беруть участь понад 20 команд. Кожен новий тур проходить у новому місті України, команди учасниці Аграрної ліги визначають переможців у Чемпіонаті й Кубку ліги. З 2009 р. боротьбу ведуть ще й за Кубок Міністра. А з 2013 р. визначають переможця серед ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації. За ці вісім років учасники команд об’їздили чимало міст: Біла Церква і Львів (тричі), Миколаїв, Харків, Сімферополь, Керч (по 2 рази), Ніжин, Вінниця, Житомир, Суми, Полтава, Мелітополь, Одеса, Херсон, Дніпропетровськ. Ось такий студентський КВК-туризм!

   Дев’ятий сезон розпочався в Луганську, де студентське містечко ЛНАУ приймає вдруге приймало Аграрну лігу. І хоч після першого фестивалю минуло вісім років, гостинність лишилася незмінною. Глядачі тепло підтримували всі без винятку команди з усієї країни. На старт цього сезону вийшло вже аж 15 команд майбутніх аграрників, сподіваючись на успіх:

 • «НОКДАУН» (Львівський національний аграрний університет)
 • «НАПРОЛОМ» (Харківська державна зооветеринарна академія)
 • «ANIMAL PLANET» (Полтавська державна аграрна академія)
 • «СЕЛО І ЛЮДИ» (Дніпропетровський державний аграрний університет)
 • «С БОЛЬШОЙ БУКВЫ» (Луганський національний аграрний університет) «РАКЕТА» (Житомирський національний агроекологічний університет)
 • «НА АБОРДАЖ» (Керченський державний морський технологічний університет)
 • «ВЛАСТЕЛИНЫ ПОЛЕЙ» (Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва)
 • «АГРАНАВТИ» (Миколаївський національний аграрний університет)
 • «УТ-1» (Таврійський державний агротехнологічний університет)
 • «СИРЕНЬ» (Сумський національний аграрний університет)
 • «ТИТАНІК» (Технолого-економічний коледж Білоцерківського національного аграрного університету)
 • «ГОП-СТОП» (Ніжинський агротехнічний інститут НУБіПУ)
 • «52 ПОНЕДЕЛЬНИК» (Одеський державний аграрний університет)
 • «COUNTRY STAYLE» (Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка).

    Не виключено, що склад «мисливців за трофеями» істотно поповниться вже у наступному ігровому турі. Михайло Агранат – президент Асоціації «КВК України», Тетяна Бардіна – голова об’єднаної ради студентського самоврядування ВНЗ Міністерства аграрної політики та продовольства України, Ірина Лепеха – керівник кабінету НМЦ «Агроосвіта» Міністерства аграрної політики та продовольства України, Акоп Акопян – керівник телевізійної команди КВК «Коммунарские парижане» м. Алчевськ та Алчевської ліги КВК, Микола Ілляшов – актор найтитулованішої команди КВК Аграрної ліги «ДТП» Луганського національного аграрного університету. Ігор Урбанський – головний редактор Асоціації «КВК України» ‑ оголосило результати. Команда «Властелины полей» здобула диплом «Переможців» фестивалю, дипломи лауреатів вручили командам «Ракета», «На абордаж», «Напролом», «Село і люди», «Country Stayle» і «УТ-1». 

   Чудесний фестиваль, добрий відпочинок і піднесений настрій! І за все це хочеться сказати щирі слова подяки Луганському НАУ, особливо ректору університету Валентині Григорівні Ткаченко всім, хто готував та проводив фестиваль. Тож хай все буде добре! 


Керівник команди КВК

Макеєв Ярослав

Вітаємо з перемогою команду КВК "ВЛАСТЕЛИНЫ ПОЛЕЙ"Категорія: Новини, Студентське самоврядування

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.