День відкритих дверей ХНАУ в Сахновщинському районі

Автор: Lubov от 25-11-2013, 08:00, переглянуло: 2276

 

День відкритих дверей ХНАУ в Сахновщинському районі

  Сьогодні питання формування контингенту на новий навчальний рік стає одним із пріоритетних в усіх навчальних закладах України. Із проблемами набору професійно орієнтованих абітурієнтів стикаються всі виші. За таких умов діяльність колективу нашого університету щодо забезпечення набору студентів на новий навчальний рік триває протягом усього року.

  За вікнами ще осінь, але наш заклад уже посилено готується до зустрічі з майбутніми абітурієнтами. Для цього проводяться виїзні профорієнтаційні заходи у віддалені райони області. Це один із найважливіших заходів, оскільки не всі учні випускних класів мають можливість завітати до нашого закладу в День відкритих дверей, але мають змогу отримати інформацію про наш університет у стінах рідних шкіл, ознайомитися з факультетами та напрямами підготовки, а також познайомитися з керівництвом, викладачами й студентськими творчими колективами ХНАУ.

  22 листопада 2013 р. факультет агрохімії та ґрунтознавства організував виїзну зустріч з учнями випускних класів середніх шкіл Сахновщинського району, у якій взяли участь викладачі університету і студенти факультету агрохімії та ґрунтознавства.

   Зустріч відбулася за сприяння відділу освіти Сахновщинської райдержадміністрації, директора Сахновщинської загальноосвітньої школи № 2 Прокопенка С.В., керівництва університету, Інституту інноваційного менеджменту.

    Профорієнтаційний захід, який пройшов у Сахновщинській ЗОШ №2, відвідало близько 120 учнів.

Під час зустрічі школярам були представлені факультети, їх напрями та спеціальності, за якими проходить підготовка фахівців в університеті. Чималу увагу було приділено висвітленню інформації про переваги вступу до нашого закладу, перспективи працевлаштування, військову підготовку, закордонні практики, новітні освітні технології. Наголошувалося на тому, що студенти нашого закладу не тільки отримують якісну освіту, але й постійно відчувають батьківське піклування про них з боку керівництва і навчально-педагогічних працівників.

   Перед учнями виступили: доц. кафедри рослинництва Є.М.Огурцов, доцент кафедри землевпорядного проектування П.Ф.Цигікал, доц. кафедри економічної теорії Л.Г.Бага, доц. кафедри економіки підприємства Ю.В.Пащенко, доц. кафедри української та російської мов О.В.Тихоненко, які розповіли про наших видатних випускників, спортивне і культурне життя університету, соціальне забезпечення студентів. У виступах наголошувалось, що в нашому ВНЗ кожний зможе реалізувати свій інтелектуальний і творчий потенціал.

   Подарунком для всіх присутніх був концерт, підготовлений студентами факультету агрохімії та ґрунтознавства. Команда КВК «КНТВ» звеселила глядачів дотепними жартами, а танцювальний колектив «K&S Team PROJECT» запалив присутніх латиноамериканськими ритмами. Студентка факультету менеджменту і економіки Черкесова Катерина, дует факультету агрохімії та ґрунтознавства Рева Олена і Скребець Владислав зачарували своїм співом. Зал зустрів наших студентів теплими оплесками.

   Ведуча концерту Артеменко Світлана завершила зустріч оптимістичними словами: «Юність – щасливий час знайти своє призначення. Ми не прощаємося з вами, а кажемо «До побачення!» Тож двері Харківського національного аграрного університету ім. В.В.Докучаєва залишаються відкритими для всіх, хто хоче тут навчатись» і запросила всіх присутніх на День відкритих дверей 30 листопада.

   Переконані, що такі зустрічі допоможуть випускникам прийняти правильне рішення і наступного року ми обов’язково побачимо їх серед першокурсників.

 

Відповідальна за профорієнтаційну роботу

кафедри укр. та рос. мов

старший викладач Н.Г.Войчук

День відкритих дверей ХНАУ в Сахновщинському районі
День відкритих дверей ХНАУ в Сахновщинському районі
День відкритих дверей ХНАУ в Сахновщинському районі
День відкритих дверей ХНАУ в Сахновщинському районі
День відкритих дверей ХНАУ в Сахновщинському районі
День відкритих дверей ХНАУ в Сахновщинському районі


Категорія: Новини, Культурно-массова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.